Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor nyalnak titeket, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nyalnak titeket, akkor "hányszor" szoktatok elmenni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem szokta az ember számolni, de akkor is érdekelne, hogy mennyire számít extrémnek az, ha a múltkori alkalommal 3x is elmentem(kb fél óra alatt), mikor a barátom kinyalt. MMindig van orális szex előjátékként és hagyta, hogy élvezzem, amíg akarom és nem állt le az első után. Nálatok hogy van?

2016. aug. 21. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha. Csak hüvelyben tudok elmenni és análisan. Vagy ha hüvelybe szexelek és más valaki nyal vagy vibrátor és úgy nyalnak. Ha kézzel csinálják az jó de nekem egy nyelv túl puha és nem tud elég gyorsan mozogni.
2016. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer sem, nem szeretem ha nyalnak, fejben nem tudok ellazulni.
2016. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszer elég erősen, utána kaja és stb :)
2016. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1x utána nagyon érzékeny!

22L

2016. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 volt a maximum. Az utolsonal mar annyira erzekeny voltam ott lenn, hogy inkabb fajt mint sem elvezetes volt. Te egy hos vagy :)
2016. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most először használtunk sikosítót, szerintem emiatt lehetett
2016. aug. 21. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb nekem is 3 volt. Nekem tulajdonképpen az a kedvencem ha nyalnak.. Valamikor könnyedén elmegyek, de van hogy több ideig tart.
2016. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!