Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek milyen fétiseit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen fétiseitek vannak?

Figyelt kérdés

Csak szimplán kíváncsi vagyok, ha olyan amit nem szívesen osztanál meg itt jöhet üzenetben is bővebben kifejtve.

Nem szexpartnert keresek, csak érdekel.

18L



2016. aug. 18. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Láb, harisnya, jégkocka
2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem kizárólag a mellek izgatnak. Nem muszáj hatalmas legyen, csak a fiúkénál legyen egy kicsit nagyobb.
2016. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Azzal tud igazán lázba hozni egy lány, ha elegáns, nőies ruhákban és magassarkú cipőben látom. De pont nem a "szuperszexinek" tartott, hanem a visszafogottabb fajtákból. Pl.:

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

+ nagyon be tud jönni, ha egy lány a magassarkújában valami nehéz terepen egyensúlyoz, mint ő:

[link]

2016. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ritka fétissel büszkélkedhetek: szívdobogás fétis, azaz felizgat minden, ami a szívvel, szívdobogással kapcsolatos, imádom hallgatni, érezni, vizsgálni a partnerem szívét, s azt sem kevésbé imádom, ha a partnerem az én szívemmel foglalkozik.
2016. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én a női szájakra,fogakra és azon belül is a fogtömésekre gerjedek. Ha egy lány csattogtatja a fogait az is beindìt. Beteg dolog tudom, próbáltam is már kizárni valahogy az életemből de nem jártam sikerrel és végül elfogadtam hogy én ilyen vagyok :). Ezen kívül a közepesen hosszú műkörmökre is beindulok. 19/F
2016. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Harisnya minden formában.
2016. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hosszú haj,pulcsi,sál,kötött kesztyű,szőrme....
2016. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A rózsaszín selyembugyi.
2016. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bilincs (a nőn),

hosszabb kocka (mű)köröm (lehetőleg a piros árnyalatai)

tűsarok,

harisnya.

2016. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!