Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok! Ti hogyan eritek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ti hogyan eritek el higy a baratnotok elelvezzen? Lanyok! Ti mitol tudtok igazan elmenni?

Figyelt kérdés
Ha elelvez akkor mitol?

2016. aug. 14. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
nyalom csokolom ujjazom a puncijat es kozben mindenèt. 4-8 orgazmus.
2016. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fogom sorolni mert rengeteg módon már, a lényeg hogy figyelj a b.nődre és látni fogod mi jön be neki igazán, és akkor tudsz neki örömet szerezni.
2016. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
10%

itt olvasgass vissza

meg net a barátod...

2016. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Én attól tudok, hogy szerelmes vagyok a barátomba. :D Mással képtelen voltam rá. Persze nem mellékesen nagyon ügyes, rendkívül jól ujjaz, nyal, ezeknek a kombinációja, a kedvenc pózom pedig az a misszionárius, amikor a nyakában van a lábam, hatalmasakat tudok élvezni tőle.

Azt javaslom hogy nézz utána a neten, mert elég sok hasznos cucc van fent, főleg ha tudsz angolul.

Mindenképpen érzelmesen közelítsd meg a szexet szerintem, mert a legtöbb lánynak kell a biztonságérzet hozzá, hogy el tudjon lazulni. Sok sikert!

2016. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek sokat simogatom, puszilgatom. Aztán élvezésig nyalok neki.
máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!