Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak is olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak is olyan nehéz először meztelenül mutatkozni a lany előtt, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Tartotok attól milyen reakciót vált ki a lánynál a testetek?
2016. aug. 18. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nincsenek gátlásaim.
2016. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

En szívesen mutatkozom nők elott meztelenul

Egyre szoktam figyelni: nem illik ernyedt farokkal egy no elé állni mert az sértő feléjük

Úgyhogy az alsot csak akkor szoktam levenni ha mar legalább félig all

2016. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A pasiknál általában ez nincs így, tapasztalatból írom.
2016. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, a pasik egyáltalán nem szégyenlősek.

Mondjuk az ernyedt pénisz..hát állva jobb látni, de állhat egész nap:-)

Szóval nekem ez sem gond, mi szoktunk otthon így mászkálni.

2016. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Sosem csináltam abból ügyet, hogy mit lát. Nem vagyok egy adonisz, de előbb utóbb ki kell úgyis derülnie mindennek, tehát ha valami problémája lenne a csajnak, akkor jobb ha minél hamarabb kiderül, hogy ne kelljen felesleges köröket futni.
2016. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek meztelenül lenni szextől függetlenül is. A számomra vonzó högy társaságában pedig méginkább. Szeretem, ha a hölgy is szeret hamar megválni a ruháitól.
2016. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem párom ( 3 és fél éve lassan) egy-éjszakásból alakult ki, meg barátság-féléből

Egy szállodában történt meg, simán levágta magát a franciaágyon, szex után meg méginkább elterült hason, és mutogatta a szőrös p*csáját :D

Nem volt az, csak kicsit. De nem igazán látszott rajta..pláne mikor ment az eksön :D

2016. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Amúgy is sokat vagyok meztelen, párom előtt sem fogok szégyenkezni!
2016. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz. Alapvetően nincs problémám a testemmel, inkább az introvertáltságommal tudnám magyarázni a zavaromat.
2016. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!