Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok őszíntén mennyire jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszíntén mennyire jön be a vadabb szex?

Figyelt kérdés

minimum 20 éves körüli lányokra gondolok, mennyire jön be ha vadabb a pasi, pl ha egy méretes "szerszámmal" úgy rendesen alátok verne?

Csak mert még nem találkoztam ilyen lánnyl, csak előtte mondta hogy "nagyon bejön.....közbe meg lassíts stb...."

Kíváncsi lennék hogy léteznek-e ilyen lányok vagy hiába keresek.


2016. aug. 14. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak az jön be, a lassúból nem élvezek semmit, idegölő.


23N és nem ismerkedem mellesleg.

2016. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. köszi a válaszod, én em ismerkedem már így is 2 b,nőm van.

Csak kíváncsi voltam hogy eddíg a "rossz" lányt lányokat fogtam-e ki.

2016. aug. 14. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam abszolút 5o/5o %. Talán pont akkor volt az aktus, mikor romantikátni vágyott. :D
2016. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az lehet.
2016. aug. 14. 23:58
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hangulat függő. Széles a skála, hogy mikor mi. Van hogy lassan ráérősen szeretek nekifogni, incselkedni, húzni az időt, és fokozatosan elmélyülni a dolgokban.

De van, hogy még a küszöböt sem léptük át, már tépjük egymás ruháját, és az előszobában már magamba is fogadom, és karmoljuk tépjük egymást...

Nálam nagyban ciklusfüggő, mikor milyen a tempó.

2016. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kevered a szezont a fazonnal. Az hogy nagy a péniszed több szempontból is okozhat problémát fizikailag, tehát attól függeetlenül, hogy ki mennyire szereti vadul. Az egyik, hogy idő kell, amíg a hüvely kitágul, egyes esetekben még akkor is, ha az illető nő egyébként már teljesen be van indulva. A másik a hosszúság miatt van, bizonyos pozíciókban még egy kevésbé hosszú pénisz is eléri a méhszájat, ami bizony igen csak kellemetlen. Így én azt ajánlom, hogy mielőtt új barátnő után néznél, próbáld meg a jelenlegikkel megtalálni a megfelelő pozíciót, illetve csak miután teljesen kitágult a lány akkor induljon a döngetés.
2016. aug. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!