Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, őszintén, létezik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, létezik az az összeg, amiért halandóak lennétek lefeküdni egy idegennel, vagy bármennyit kínálnának nektek, nem mennétek bele ilyesmibe?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg az idegen kinézetétől is függ?

2016. márc. 16. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
nincs az a pénz
2016. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Esetleg gondoljatok bele egy olyan szituációba is, ha a az ajánlattevő egyébként még vonzó is számotokra külsőre.
2016. márc. 16. 14:09
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Megteszik ők ingyen is, tapasztalat :)
2016. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

:D egyrészt ingyen is #3 ;)

másrészt pedig nem kell azért ezt akkora áldozatnak tekinteni, hogy vagyonokat kérjen érte bárki, mert ku**ára nem jogos! :D

dugtam én már 16 éves lánnyal ingyen is, holott eredetileg egy tizest kért volna, de addig dumáltam meg a fejét, hogy végül önként ment bele ingyen is :D :P

30/F

2016. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Én nem.Tegyük fel, hogy tetszik nekem az illető, és kedvesen megkérdezi hogy lefeküdném-e vele, arra az lenne a válaszom, hogy igen.Viszont, hogyha pénzt adna, azt undorítónak tartanám.Nem egy tárgy vagyok, nem lehet megvenni.
2016. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Egy számomra nem vagy nagyon nem vonzó férfival fél-1 millió forintért. Egy nekem tetsző, szép férfival 100-150-ért.

Természetesen személyesen felajánlva, nem pedig a netről megismerve az illetőt.


Sosem kaptam még pénzt a szexért, 4 partnerem volt az életben és a tartós kapcsolatok érdekelnek első sorban. Átlagos, átlagosan szép, vékony lánynak mondanám magam.


23/L

2016. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

#6 na az ilyenekből lesznek a luxusprostik! :D

Annyira nagyra tartjátok magatokat, pedig nem kéne, mert ti se vagytok többek annál aki nem hajlandó pénzért széttenni a lábát.

Na de attól sem, aki ingyen is bárkinek a kocsmában! -.-

Ez az álszemérem szarabb, mint aki bevállalja, hogy szereti ha ba***ák...

:D

30/F

2016. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Max akkor HA nagyon rá lennék szorulva a pénzre. De amíg erre nincs szükség...akkor nem
2016. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
A nők élete gyakorlatilag erről szól. Persze nem ennyire sarkítva, de a jó anyagi helyzetben levő férfiak valamiért mindig simán találnak dugnivaló nőt. A nők szépek (ha meg nem annyira, ott a smink meg a többi kismillió rásegítés), a férfiak pedig azért dolgoznak, hogy nekik adják a puncit. Nem egy igazságos felállás, de ez van. Ja, és természetesen szinte minden nő le fogja tagadni, hogy őt érdekelné a lóvé, ezen meg se lepődj.
2016. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Talán azért tagadják mert nem éppen erkölcsösségre vall pénzért d ugatni magad! Es ez szegyen.
2016. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!