Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akit jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akit jobban felizgatna a képen lévő alak, ha még ducibb lenne?

Figyelt kérdés

Híztam 2 kilót az utóbbi időben, és a férjemnek nagyon bejön. Finoman utalt rá, hogy nem lenne rossz, ha még híznék.


[link]


Szerintem már így is elég duci vagyok.


De annyira lelkes, hogy nagyon gondolkodom, hogy hízókúrázni kezdjek, egy pár kilót felszednék hogy még jobban tetsszek neki. (Aztán lehet később leadom, ha nem érzem jól magam).


Ducibbakat szerető pasik: mi a véleményetek? Szerintetek reális, hogy még kövérebben jobban tetszenék neki? Kezdjek hízókúrázni? Kort is írjatok légyszi.


25/N



2016. aug. 11. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
2 kg nem számottevő mennyiség, meg se látszik az emberen...
2016. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azért látszik, én is láttam a tükörben és a férjem is észrevette:-) De ha még 5-6 kilót híznék, az már nagyon látszana.
2016. aug. 11. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:

nem bántásból, de így is ducinak tűnsz, látszik, hogy van rajtad zsír, de szerintem jól áll :) nőies alakod van véleményem szerint...nem a folyós kategória...

annyit szedj fel csak ami egészségügyileg és szexuális téren nem okoz problémát!!! nehogy átess a ló túloldalára :)


23F

2016. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne híz mégjobban. Ez még csinos. De ennél húsisabb ne akarj lenni mert nem egészséges... Mert lehet hogy bejön most a férjednek aztán. Majd ha felhízól lehet elhagy.... Én nem híznék és nem is fogynék senki kedvéért. Csak magam miatt. ;) 22 / L
2016. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És hozzá kell tenni, hogy az elhízás nem egészséges, egy rahedli betegség okozója.
2016. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de már így is dagadt vagy. Inkább fogynod kéne, hogy ne úgy nézz ki, mint egy disznó...
2016. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
kövér vagy nagyon
2016. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Rohadtul el vagytok tájolva ti nők!

Ez az alak nem jó.

Ennél ducibb akkor lenne jó, ha nagy melleid lennének és homokorább alakod.

Már így is rohadt formátlan vagy!

2016. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem formátlan utolsó!!!!! Nő vagyok, de szerintem szép formás vagy és arányos. Lényeg, h érezd jól magad a bőrödben,mert ha jól érzed,akkor az látszik a kisugárzásodon és ez tetszik a férfiaknak.
2016. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, a barátnőm is hasonló . Nekem nagyon tetszik az ilyen alak. Szerintem maradj ilyennek meg.
2016. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!