Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tud egy férfi változt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud egy férfi változtatni az ágyban?

Figyelt kérdés

Járok egy nagyon kedves úriemberrel, de iszonyú unalmas az ágyban! Elmondtam, neki, hogy nekem ez így nem jó. Mivel nagyon szeret állítása szerint, időt kért és próbálkozik. Szerintetek van értelme? Fog tudni fejlődni?

Konkrétan az a gond, hogy egy órán át egy pózban és egy tempóban megy a dolog. Naaaagyon lassan! Én gyorsan és keményen szeretem. :)


2016. aug. 11. 08:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, ha ezt előbb írod akkor már más a helyzet, akkor mit csinált ez az ember 30 éves koráig, ha most tanulja a csókolózást, nem írtad hogy szűz pali..
2016. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem szűz... :) Másfél éves kapcsolatának lett vége, mielőtt találkoztunk.
2016. aug. 11. 13:33
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen, csak adj neki időt, legyél vele türelmes, és segítő kész. Mindig mond neki, h mit szeretnél, hogy lenne neked jó.
2016. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itélkezel felette (dögunalmas, fejlődni), holott ez egy szubjektív dolog, lehet másnak meg veled lenne szr az ágyban. Én pl nagyon értékelnék egy ilyen pasit mert utálom a kemény szexet, és szeretek közben sokat csókolózni, annyira meg bárkit rá lehet venni, hogy használja a nyelvét. :) De egy teljes változás az lutri. Vagy megteszi, vagy nem. Lehet, hogy csak gátlásos/tájékozatlan, de az is lehet, hogy nagyon egyszerűen ilyen a természete, ízlése...
2016. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy van akinek meg én nem vagyok "nem elég jó", de elfogadom, hogy elmondja, sőt tisztelném és hálás lennék érte, ha elmondaná, hogy mit szeretne és próbálnám úgy csinálni, ha az jó nekem. Ha nem jó nekem, amit szeretne, akkor mehetnénk békésen külön.
2016. aug. 11. 15:48
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha így csinálja, akkor valószínűleg így szereti.

Különben csak belevitt volna egy kis vágtát az egy óra szex alatt, de szerintem lehet ezen változtatni. Mindenesetre érdekes a stílus :)

2016. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!