Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tud egy férfi változt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud egy férfi változtatni az ágyban?

Figyelt kérdés

Járok egy nagyon kedves úriemberrel, de iszonyú unalmas az ágyban! Elmondtam, neki, hogy nekem ez így nem jó. Mivel nagyon szeret állítása szerint, időt kért és próbálkozik. Szerintetek van értelme? Fog tudni fejlődni?

Konkrétan az a gond, hogy egy órán át egy pózban és egy tempóban megy a dolog. Naaaagyon lassan! Én gyorsan és keményen szeretem. :)


2016. aug. 11. 08:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz:

1. Nagyon pontosan megmondod neki, hogy mit szeretnél. Megkéred, hogy csinálja ezt és ezt. Utána nagyon sokat dicséred, hogy mennyire jó volt. Többé nem mondod azt neki, hogy ez így nem jó, csakis azt, hogyan lenne a jó. Hiszen a pasik nagyon érzékenyek ilyen téren, a maradék önbizalma is elpárolog és csak még teszetoszább lesz. Úgy kell kommunikálnod, hogy ne komplexusokat alakíts ki benne, hanem örüljön, hogy felfedez veled egy új területet.

Javasolnám továbbá, hogy mindig mondd meg előre, hogy legyen 2 menet. Hiszen valószínűleg azért lassú, mert fél, hogy korán elmegy. De ha első körben szájjal kielégíted, majd megkéred, hogy amíg újra harcrakész lesz, addig ő kényeztessen szájjal téged, akkor a végén talán gyorsabb tempót is bevállal majd.

2. Ha a fentiekhez nincs türelmed, az teljesen érthető. Akkor viszont lépj még időben, és mondd meg őszintén az okát, hogy tudjon tanulni belőle és a következő nő előtt kicsit képezze magát.

2016. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tuti nem fél,hogy korán elmegy, mert egy óráig húzza. Megmondom őszintén, én 15-20 percnél elvesztem az érdeklődésem így vele... :(
2016. aug. 11. 09:33
 13/26 A kérdező kommentje:
5-ös: az, hogy jó ember. Nem egy bunkó, aki megcsal, lenéz, hazudozik, vagy csak sexet akar, mint sok férfi, hanem komoly kapcsolatot. Hasonlóan gondolkodunk, ugyanazt akarjuk az élettől. Azért nem egyszerű ilyet találni. Úgy vélem, vagyis remélem, hogy a szexen könnyen javítani, mint egy playerből normális pasit csinálni. :)
2016. aug. 11. 09:37
 14/26 anonim ***** válasza:
Rengeteg pasi van, aki isteni az ágyban, mellette intelligens, normális, hűséges és szeretne. De nem könnyű rossz szex miatt szakítani, tény.
2016. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát, én egy ilyen pasit ismertem, aki a férjem volt 10 évig. :) Sajnos, azóta nem hoz össze ilyennel a sors. :(
2016. aug. 11. 09:46
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Esélytelen!


"csak sexet akaró" pasi nem sok van. Max. arra vagy jó. Arra is csak 1-2 alkalommal!

2016. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Milyen kedves... "csak arra vagy jó". Ha még azt mondod, hogy csak arra tart jónak, elfogadom, mert egyéni igény kérdése, hogy ki mire vágyik, de ismerem az értékeimet. :)
2016. aug. 11. 10:41
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tart elég vonzónak és ezért nem olyan heves, csókból is látszik hogy nem fal...

Szóval csak beéri veled. 👍

2016. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

18-as bunkóságért te se jársz a szomszédba

Kérdés, hogy pl hány nője volt előtted, amúgy milyen vérmérsékletű, mennyire tanítható, mennyire tud ellazulni. Ezt neked kell ismerned. Az biztos, hogy neked kell megtanítani jól vagyis neked megfelelően szexelni. Ha te képes vagy erről vele kommunikálni, tudod és mersz irányítani, rávezetni akkor javítható a dolog sőt kihozhatod belőle a csődört

2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát, nincs igazad, aki azt mondod, hogy nem szeret velem csókolózni. Állandóan csókolózna. Napjában többször írja, hogy a csókomra vágyik. Csak egyszerűen nem ért hozzá. Neki az a csók, hogy az ajkait az ajkaimra tapasztja és úgy marad. Nekem kellemetlenül sokáig... A teljes együttlét alatt szájkontaktban akar lenni... Vagyis mostmár ebben kezd fejlődni, mármint már kezd csókolózásra hasonlítani, amit csinál. :)
2016. aug. 11. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!