Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pelenka fétis. Vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pelenka fétis. Vélemények?

Figyelt kérdés

Üdv.


Az elején leszögezném, hogy egy hajszálnyira sem izgat a dolgok, csupán kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Én a pelenkát, két embertípushoz tudom kapcsolni.


A kisbabákhoz, és a beteg emberekhez. Számomra egyik sem vonzó.


Mi a vonzó ebben?



2016. aug. 9. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Beteges...
2016. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gotland ***** válasza:
72%
Minden rosszallásomtól eltekintve is, az ilyen emberekre még a saját gyermeküket sem bíznám. Ha érti valaki a célzást.
2016. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

De most miért? Nézd meg, milyen édes. :P


[link]

2016. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Nekem furcsa mód nem az. Férfi vagyok, és szeretem a szép lányokat, de egy felnőtt ember, pelenkával mint írtam kétféle asszociációt juttat eszembe. Ha cumi is van a szájában, akkor a csecsemőkre, és egy csecsemőt beleképzelni az aktuális szexpartnerbe, nekem már túlmegy a határon.
2016. aug. 9. 23:07
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Általában azoknak van pelenka fétise, akiket csecsemő és kisgyerek korukban durván elhanyagoltak a szüleik, vagy pedig akiket nagyobb gyerekként is babaként kezeltek, vagy túlóvtak. Ilyenkor az érzelmi és szexuális fejlődés megreked ezen a szinten. Az ilyen emberek csak ezen a módon tudnak szexuálisan kielégülni.

Nem ítélek el ezért senkit, amíg ezzel nem árt másoknak és otthon négy fal között történik felőlem csinálja nyugodtan.

Személy szerint tőlem nagyon távol áll, semmi izgatót nem találok benne.

2016. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Gondoltam, hogy valamilyen gyermekkora visszavezethető dolog is állhat háttérben. Én sem ítélkezek, hiszen mindenki maga tudja a boldogságának a menetét.
2016. aug. 9. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Szintén nem értem a dolgot. Öreg ember, vagy csecsemő, de mindenféleképp valami bepállott, nyirkos büdös szag jut eszembe.
2016. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Akiket ez izgat azok annak idején nem kapták meg a megfelelő gondolkodást. Külföldön vannak úgy mond felnőtt Baby-k. Sokszor az érzelmi kötődés biztonság az ami hiányzik ezeknek az embereknek. 22 / L
2016. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Á! Kösz, ez tényleg tök jó.


Nem kell túlbonyolítanotok, egy játék ez is és kész, amikor már minden "normális" dolgot kipróbált az ember, akkor kezdi előszedni az ilyeneket. De ha nektek ez beteges, akkor én elbújok, mert egy ilyen nekem tök normális és vannak olyan dolgaim is, amit már én magam is betegesnek tartok ...

2016. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Betegesnek nem mondanám, inkább csak nem értem, mi a jó benne. Szokatlan dolgaim nekem is vannak, pl szeretem, ha sex közben a bnőm valami sexy ruhában van. de pl még jobban tetszik, ha ez a ruha vizes rajta :D
2016. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!