Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék egy szub lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy szub lánnyal?

Figyelt kérdés
teljesen tanácstalan vagyok a párom viszont nagyon szeretné, ha durván bánnék vele, erőszakoskodnék. Főleg azt szereti, ha a puncija szenved.
2016. aug. 8. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Verd agyon....
2016. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
72%
Gondolom őt nem tudod megkérdezni, mire vágyik.:D
2016. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván egyes.

De megtudom, de semmi tapasztalatom ebben, szeretném tudni, hogy mégis mik tartoznak ide.

2016. aug. 8. 22:52
 4/21 anonim ***** válasza:
Öklözd meg.
2016. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit(!) borítsd fel az egyensúlyt a te vágyaid és az ő vágyai közt, legyen egy kicsit fontosabb a tied. Irányítsd és használd őt, mint egy "eszközt". A párod mennyire tapasztalt?


22/L

2016. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Koszonom 3-mas

Várnék még tippeket, ötleteket. Fontos lenne számomra, szeretném ha a barátnőmnek jó lenne.

2016. aug. 8. 23:03
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Szárazon, lisztes f-asszal vágd be neki a torkába és az összes lyukába. Ember, nincs ennyi sütnivalód, de nőd az van. Az igen.
2016. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Neked is 4-es.

Ő az előző párjával rendszeresen "csinálta ezt"

Én 23 éves vagyok, ő 20.

De nekem soha nem volt ilyenben részem es nem is érdekelt a dolog.. Elmondta, hogy ő azt szereti, ha a puncija szenved.. na de megis hogy szenvedhet? Tanácstalan es elkepztoen tapasztalatlan vagyok e téren. Szeretwm öt es nagyon szeretnek örömet okozni ezzel is.

2016. aug. 8. 23:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csapkodd meg egy szíjjal, hogy bepirosodjon a bőre. Ennél többet első körben szerintem ne próbálj... talán még ez is sok lesz.
2016. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az előző faszija idősebb volt..


Nehéz ám hozni ezt a szerepet ha nem jon belülről

2016. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!