Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék? Adjatok tanácsot.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

A barátnőm nem szereti ha nyalják. Nekem sem engedi, az előző pasijainak sem engedte. Valamiért neki ez nem fér bele.

Én meg imádok puncit nyalni, és vágyom az ízére a számban. Megujjaztam, és lenyaltam. Nagyon fimom. Azóta mégjobban kívánom.


Mit tekezek ha nyalni is akarok, de ő nem engedi. Ráerőltetni magam meg nem fogom.


23/F



2016. júl. 29. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem fog működni... Ha nagyon vágysz rá... Megteszed majd mással....
2016. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő sem szeret szopni?
2016. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak kicsit szeret.
2016. júl. 29. 16:21
 4/7 A kérdező kommentje:
* keveset
2016. júl. 29. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyalj mást


Nem lehet mindent egy nőtől megkapni

2016. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játsz vele olyat, hogy kikötözöd az ágyhoz. Ott azt tudsz vele csinálni amit akarsz. Csak ne lépj át egy határt mert az már erőszaknak számít. Sok sikert.
2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyald erőszakkal
2016. júl. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!