Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mitől számít egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől számít egy nő jónak az orális kényeztetés során?

Figyelt kérdés

A barátomat megszeretném ezzel lepni,csak eddig nem mertem,mert hamar elsül és a számba nem szivesen engedném,hogy élvezzen,esetleg van erre is valami praktika,hogy késleltessem az orgazmusát?

Lányok is írhatnak bevált praktikát.



2016. aug. 7. 23:03
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Arra jó a zacsimasszázs. Elvileg, ha a golyóit nem engeded felhúzódni, a zacsiban, akkor nehezebben élvez el. A hüvelyk, meg mutatóujjaddal csinálsz egy gyűrűt a zacsin, a golyói felett, és finoman húzod, miközben nyalod a farkát.


Emellett még a külső prosztatamasszázs is jó lehet. A gáton (zacsi alatt) van egy rész, a segglukától kb 1-2 centire, ami megkeményedik, mikor merev a pacák. Na, ha azt nyomkodod kicsit erősebben, de legalább két ujjbegynyi felületen, az is nagyon faxa tud lenni.


Ja és a szemkontaktus!!!! (az űberszexi)

26/F

2016. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem úgy tudjátok késleltetni ha előtte kiveri vagy szól mielőtt jön és kicsit abba hagyjátok Addig simi tapi csók ölelés és utána jöhet újra legalább us én így csinálom párommal és azt mondja hogy akkor szereti ha felétek rá az izgató és amikor eleget foglalkozok a golyóival is
2016. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*fel nézek
2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem ha a golyóimmal sokat foglalkozik a csaj.. túl erősen meg főleg ne fogdossa mert az fáj is..

viszont a megkeményedő pont nyomogatása, a herék és a segglyuk között na az tényleg jó :D

amúgy igen, szemkontakt és mosoly! szeretem látni a lányon, hogy élvezi, játszik vele, beindul attól amit csinál (ilyen kicsit "mocskos" vagyok.. "rossz kislány" vagyok módon)

mondjuk.. azt nem szeretem, ha úgy megyek el, hogy a lány leszop, főleg ha beindult a csaj.. mert ha be van vadulva akkor az a minimum, hogy én is viszonozom ezt, de ahhoz nem elég a nyalás, ahhoz keményen meg is kell döngetni :D

mondjuk én szájba nem is szeretek élvezni.. nekem a szopás az egy kis előjátéknak jó, csak úgy natúr nem elég. szeretem elkapni a lányt, na.. :D

25f

2016. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem, miért undorodnak a nők attól, hogyha a párjuk a szájukba élvez. Nem kötelező lenyelni, fogsz egy zsepit és beleköpöd, ha nem akarod lenyelni. Én mindig lenyelem, és imádom is, mert ez egy visszajelzés arról, hogy jól csinálom. Ha a párom nem élvez a számba még szomorú is leszek, mert akkor úgy érzem valamit nem csináltam jól.

Hidd el erre az a legkönnyebb megoldás, hogyha nem foglalkozol azzal, hogy a a szádba megy el. Ez egy kis sperma, nem a világvége. Mellesleg szerintem neki is jól fog esni, ha engeded, hogy a szádba élvezzen. Nem megalázó, mivel a párod.

2016. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!