Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ronda vagyok szexre miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok szexre miért vagyok jó a pasiknak?

Figyelt kérdés
Egy-két dugásnál egyiknek se kellek többre. De ha ronda vagyok, akkor arra miért vagyok jó? És igen, mindenki szerint ronda vagyok. Nem kérek privátot.

2016. aug. 7. 21:49
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
Minek kerdezel ha nem valaszolsz???! Kamu vagy ember menj eladuni te meg egy fiuval se fekudtel le szerintem....
2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Komolyan beszólnak neked?
2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, nem tudom melyik privátot írtad, de jobb is hogy nem írtam vissza...
2016. aug. 7. 22:00
 14/49 A kérdező kommentje:
Komolyan beszólnak. Múltkor is buliba voltunk egy barátnőmmel, én táncoltam egy fiúval, a fiú haverja meg mondta, hogy azért velem táncolt mert én ronda vagyok és biztos könnyebben adom magam. Meg amúgy is beszólogatnak az utcán is ismeretlen emberek.
2016. aug. 7. 22:04
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Igaziból jól összefoglalták már előttem !!

1.) ha csak pár szex kell és lelépnek.. könnyen adod magad... ( ergo = alkalmas dugopartner )

2.) ha kanosak, egy elefáttot is, csak .. hogy tudd. ( alkalmas dugopartner ).

3.) ha valakit, a ' szintjük alatt , éreznek, azt hiszik könnyebben levadászható ! ( ha megkapott, ego növelő )!

4.) talán nem testileg, hanem szellemileg és személyiségben hozzád illőt kellne keresned, beszélgetni, randizni, összehangolódni és csak utána szexelni ! ( Talán, többedszeri aktus után is, akarna a partner !)

De ! Nem ismerünk ! Nem tudjuk !!

2016. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom kérdező.

Talán jobb lenne, ha fogadnál privátokat innen.

Sztem elkélne a biztatás.

2016. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

*n. ó- k ! :D


Én sem vagyok egy modellpofi, sem modell alkat! Megis hosszú kapcsolataim voltak... És ' helyes , pasikkal... :)

Mert belül is, meg tudtuk egymást ismerni.. Stb.. :D

2016. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Volt egy fiú, akivel majdnem egy évig szexkapcsolatban voltunk, de azt mondta nem vagyok az esete...
2016. aug. 7. 22:14
 19/49 anonim ***** válasza:
Probald meg nem konnye adni magad...sajnalom, hogy ha sokan leszolnak, de kitartast neked!
2016. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kiváncsi lennék rád! Gondolom nem vagyok egyedül!

F.

2016. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!