Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy szexre...

Miért van az, hogy szexre kellek a pasiknak, de komolyra tervezni nem karnak?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos kirakom mindenem, meg r*bancosan viselkedem, akkor most szólók, hogy nem.Nem pakolok ki semmimet, normálisan, diszkréten öltözködöm, nem sminkelem magamat agyon, csak egy kis alapozó meg szempillaspirál, nem vagyok csúnya, bár szép sem, inkább átlagos. Sokan mondták, hogy nem is értik hogy miért nincs pasim, pedig szép vagyok. Légyszives normális válaszokat írjatok, a hülye kommenteket hagyjátok.

2014. ápr. 26. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínű nem veled van a baj, hanem a pasikkal. Én is ismerek pasikat, akik nem akarnak komoly kapcsolatot csak sexet, de ismerek jópárat akik viszont komoly kapcsolatokra utaznak. Hány éves vagy? Én szívesen ismerkednék
2014. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? csakmet ez kortól is függ egy 16-17 éves csaj ha nem keres egy jóval idősebb fiut akkor ne csodálkozzon eléggé sok 18 19 éves fiu ha van lehetősége élvezi az életet nem nem kötelezi még el magát
2014. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :)
2014. ápr. 26. 10:57
 4/16 viktorvarga ***** válasza:
100%
sexre mindenki jó.vagy nemvagy szép,vagy gázos vagy valami miatt a pasiknak.meg ha megtud dugni járás nélkül is valaki,minek járna veled...
2014. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
(Y)
2014. ápr. 26. 11:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csak rövid távra tervez. Majd megtalálod, aki értékel. 23F
2014. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vigyázz a privát-lovagokkal! :D
2014. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A lányok életében el szokott érkezni egy bizonyos életkor, amikor nem találnak párra. Hiszen az ideális az, ha a pasi 5-7 évvel idősebb a csajnál. De hogynéz ki az, ha egy 16-18 éves kislány 25 éves fiatalemberrel kavar?

Szóval nyugi, a hiba nem az ön készülékében van.

2014. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl 'magasan jegyzett' srácokkal próbálkozol?

Ha én is ilyen Orbitron és a Pin.aharcos volnék, gondolom eszem ágában se lenne lehorgonyozni egy nem eszelősen gyönyörű lánynál.

2014. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem, nekem nem a 10/10-es pasik tetszenek :), azok sosem voltak az eseteim, és azokkal szóba se állok , nekem fontosabb az hogy szeressen , és normális legyen. :)
2014. ápr. 26. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!