Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy szexre...

Miért van az, hogy szexre kellek a pasiknak, de komolyra tervezni nem karnak?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos kirakom mindenem, meg r*bancosan viselkedem, akkor most szólók, hogy nem.Nem pakolok ki semmimet, normálisan, diszkréten öltözködöm, nem sminkelem magamat agyon, csak egy kis alapozó meg szempillaspirál, nem vagyok csúnya, bár szép sem, inkább átlagos. Sokan mondták, hogy nem is értik hogy miért nincs pasim, pedig szép vagyok. Légyszives normális válaszokat írjatok, a hülye kommenteket hagyjátok.

2014. ápr. 26. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg küldj egy képet priviben. Valami tényleg nem stimmel.
2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy biztos benne, hogy csak szexre kellesz nekik? Miből gondolod ezt?
2014. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mert többen mondták is , de csak csak úgy simán, semmi kertelés, meg mellébeszélés.
2014. ápr. 26. 22:48
 14/16 anonim válasza:
oké,mondták.... és te ennek ellenére lefeküdtél velük? nem azért mondom, h ezzel bajom lenne....csak mégis furán hangzik... :/
2014. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
miből gondolod, hogy le is feküdtem velük? , nem, nem feküdtem le velük.
2014. ápr. 30. 19:40
 16/16 anonim válasza:

Pedig, ha lefeküdtél volna, utána csökken a pasi szexuális feltöltödése, több lehetőséged van beszélgetni, de ehhez el kell indulni valahogy.

A legkönnyebb az ágy, mert azt minden pasi akarja, utána jöhet igazából egymás mélyebb megismerése.

Érdeklődés körre, hivatásra, életszemléletre, iskolai végzettségre, stb. ügyelj, mert ha nagyon távol álltok egymástól, akkor nem lesz tartós a kapcsolat.

A szépségnek csak kezdetben van szerepe, könnyiti az ismerkedést. Ha már kialakult a rendszeres szex, akkor szépséggel nem lehet pasit megtartani, csak a fentiekkel.

2015. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!