Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha egyszer teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszer teljesen tele vagyok szexuális étvággyal? Mot változtassak? 20/L

Figyelt kérdés
már nem tudok mit kezdeni magammal.. pasim nincs, csak valaki akivel néha össze-össze járok, de nagyon ritkán.. és nem bírom már hogy ennyire szexelhetnékem van.. a masztizást meg unom.. min kéne változtatnom ???

2016. aug. 7. 01:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Menj el közmunkára.
2016. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szexchatellj.:)


22/f

2016. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nem ismerkedni akarok!!! nem kell privit írni!!! csak már agyamra megy az egész.. ritkán járunk össze. ma pl én utasítottam el, később meg már ő nem ért rá.. én meg megbolondulok
2016. aug. 7. 01:23
 14/27 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál, kérdező? :D
2016. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Pl ezen változtassál! Nem kell(ene) elutasítani a priviket! Ismerkedni kellene és akkor össze is jöhetne egy pasi, egy társ, egy állandó partner!
2016. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, nem értem miért utasítod el a privátokat, honnan tudod, hogy valaki nem tudna olyat írni, amit utána tutira nem bánnál meg? :)
2016. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
De nem is értem, minek írtad ki a kérdést, ha a hajlandóság nincs is meg benned, hogy változtass? :D
2016. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Kamu😄
2016. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem értem mire gondolsz mit kéne változni hogy ne legyen szexuális étvágyad...

Szerintem találj valakit aki ugyan így van dugna folyamatosan.

Majdnem minden srác... Aki single. Mint én.


23F

2016. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát! Kölcsönös szimpátia esetén én pl szívesen kinyalnálak élvezésig! Kezdésnek!

Pasi vagyok.

2016. aug. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!