Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan változtassak a rólam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a rólam kialakult képen? (Elkönyveltek ribinek. )

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon kemény éven vagyok túl, és közben sajnos teljesen szétestem. Folyamatosan a depresszió szélén ingadoztam...

Ezért sajnos úgy találtam kiutat, hogy nagyon sokmindenbe belemetem, amibe nem kellett volna. Viszonylag sok fiúval voltam.


A baártaim is elkönyveltek már egy szexéhes ribinek. (Ami valahol igaz is.... mivel máshonnan nem kaptam meg, innen vártam a pozitív megerősítést, ami azért meg is jött, de nyilvánvalóan ez nem jó)


De ki akarok lépni ebből a képből, azt akarom, hogy ne így gondoljanak rám.


Mit tegyek, hogy lerázzam magamról ezt a képet?

(Tudom, hogy kicsit pszichológiai eset vagyok... :D )


Köszönöm a segítséget :)


25/L


2016. máj. 18. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hosszan tartó komoly kapcsolat, kalandok mellőzése és komoly nőnek gondolnak majd szexéhes ribi helyett. 24/f
2016. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Kissé én is depis vagyok, hogy tudnék sok nővel lefekudni?
2016. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Keress egy megértő pasit és tarts ki mellette,jóban rosszban.

A férfiak általában hálásak azért ha egy lány kitart mellettük.20/L

2016. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány partnered volt, mi az a szám, ami miatt így könyveltek el?
2016. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, az öltözködés meg a kinézet mindenképpen számít.

Aztán meg egy kis visszahúzódás.

Na meg ha az ez után következő kalandjaid nem tudódnak ki!

2016. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy ember megöl valakit, akkor gyilkos. Utána bármit tesz, attól még gyilkos marad a környezete számára.

Szóval környezet és/vagy ismeretségi kör frissítés, változtatás, illetve nyilvánvalóan életmódot is változtass, ami már nem kapcsolódik ehhez a múltbélihez.

Sok sikert!

2016. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előttem is leírták a lényeget, tehát, hogy kell egy komoly kapcsolat amiben bebizonyítod, hogy arra is alkalmas vagy.

Másrészt magadba kell nézned és tudatosan törődnöd a lelki megerősödéssel.

Harmadrészt elfogadnod, hogy évek munkája lesz bebizonyítanod, hogy nemcsak egy figyelemhiányos kis ribi vagy, hanem ezen már túlléptél.

2016. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:
100%

Oké én is kérdeznék egyet: Mégis mennyire lehet "komoly" egy "komoly kapcsolat" ha az indíttatása az, hogy a kérdező ne tűnjön tőle ribizlinek [vagy más egyéb tetszőleges gyümölcsnek, a dinnyék pl menők :P]?


Kérdező:

-Yep jól látod a helyzetet, biztos állásod lehetne pl a DE pszichológiai tanszékén. :D Egy kérdésem azért ide is lenne: azért nem jó mert szerinted nem jó vagy azért mert a környezeted szerint nem? Utóbbiból csak az fog következni, hogy még nagyobb érzelmi clusterfuck leszel mint eddig. Nem feltétlenül éri meg. Az első esetben pedig: szimplán ne legyél ribizli, szexéhes lehetsz azzal az égvilágon semmi baja nincs senkinek..:D

Nem kell feltétlenül ellentétes megerősítés [párkapcsolat] ahhoz, hogy megváltozzon a kialakult kép, elég lehet az is ha szimplán elhagyod azt ami miatt ribizlinek gondolnak. [Ami amúgy definitíve történetesen igaz is, októl függetlenül.] Hangyányit értelmesebb körökben a kérdés felmerülése esetén: ha már úgyis BARÁTOKRÓL beszélsz akkor miért is nem közlöd velük, hogy mi a retek volt az elmúlt 1 évben?:) Vagy csak nekem nem stimmel a "barátság" fogalommeghatározása ?:D

2016. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!