Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Változtassak az időponton?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassak az időponton? Mindig délután 2 kor veszem be, a dokim szerint ez a legrosszabb időpont amit csak választhattam volna.

Figyelt kérdés

Korán reggel azért nem jó ,mert csak suli közben kelek fel fél 7 kor,és délelőtt is nehézkesebb hétköznap bevenni,úgy az órák között.2kor már vége az utolsó órának vagy lyukasórám van.Este meg nem szeretném,mert tejcukorérzékeny vagyok és ha megy is a hasam akkor késő délután,estefelé és sok lenne a pótlás, illetve ha este elmennék akkor lehet elfelejteném bevenni.


Jobb lenne a délután 2 helyett, délelőtt 11 re átteni? Bár nekem nem igazán kényelmes megoldás,de ha tényleg ennyire nem jó..


Most váltottam gyógyszert Mercilonról Gracialra, amit holnapután kell bevennem. Akkor az új gyógyszert már más idő szerint szerint vegyem be?


2009. ápr. 20. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nem történik ám tragédia, ha pár óra eltérés van, nem kell percre pontosan minden nap. Jó, ellinkeskedni sem szabad, de nem olyan véresen komoly ám.

21/L

2009. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...

nem tudod úgy megoldani,hogy minden nap felkelés után? vagy hétvégeken délig alszol?:)

2009. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor így órák között venném be, vagy első óra előtt 8 körül. Nem lehet olyan nagy macera már az. Annyira kicsi tabletta, hogy nem igaz. Egy fél korty üdítővel lemegy. Mert a délután 2 és a délelőtt 11 között nem nagy a különbség. Egyébként én a helyedben megkérdezném a dokit, hogy ő akkor mit javasol.
2009. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát hétvégén gyakran megesik,hogy 10-11-ig alszok és félek,hogy "átaludnám" és több lenne belőle a kár mint a haszon, ha olyan korai időpontra teszem.Tudom ,hogy nem nagy különbség,de mégis inkább délelőttre esik,ha ilyen szemmel nézzük akkor a reggel 8 és 11 között sincs sok különbség :)
2009. ápr. 20. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

miert lenne olyan nagyon rossz 2kor bevenni? ezt nem igazan ertem,meg nem hallottam ilyesmirol h 1ik ora jobb lenne mint a masik.ugy tudtam csak annyi a lenyeg h nagyjabol ugyanakkor vedd be.

de ha a doki mondja.... en este 7kor szedtem mert akkor mar es meg otthon voltam az esetek tobbsegeben. de neked az latom nem jo. ha soha nem alszol 12nel tovabb (vakacioban sem) tedd at 11-12re. habar suliban nem a legjobb..... vagy ha van egy nagyjabol egyezo idopont h mikor fekszel le, az is jo lenne. gondolom ejjel mar nem kelsz fel wc-zni.

2009. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!