Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat de nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat de nem akar védekezni?

Figyelt kérdés

Lenne valaki aki tetszik és kívánom is, de párkapcsolatot nem akarok, így marad a "csakszex".

De az a gond hogy én nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót vagy olyat amiben hormon van így csomó lehetőség ki van zárva - eü okot miatt, de valahogy mégis csak védekezni kellene. De így nem sok lehetőség akad

A megszakításostól parázok, 23 évesen nem akarok gyereket, sem egy abortuszt.

Spirált nem lehet még mert nem szültem.

Marad a gumi - de azt meg ő nem akarja - de nem mondja meg miért


Viszont a szexkapcsiban benne lenne de így hogyan oldjuk meg ?

vagy hagyjam a fenébe ? Esetleg próbáljam meg győzni?


2016. aug. 4. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megkérdezném tőle, hogy mennyi a nettó fizetése, amiből adott esetben a gyerektartást fizetné.


Komolyra fordítva a szót, nem mennék bele óvszer nélkül akkor sem, ha szedhetnék fogamzásgátlót.


Azért abba is gondolj bele, hogy mit kockáztatnál ezzel egy olyan pasival, akinek ki tudja, már hány alkalmi partner van a háta mögött, mind óvszer nélkül.


Simán lehet tünetmentesen hordozója méhnyakrák szemponjából magas kockázatú HPV vírustörzsek, Chlamydiának, ami nőknél is hosszú évekig lehet teljesen tünetmentes, de kezeletlenül vezethet meddőséghez, meg bármi más szexuális úton terjedő betegségnek.


De nyilván neked kell mérlegelned, hogy megéri-e ilyen kockázatot vállalnod, nem beszélve egy esetleges terhességről.

2016. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10-es - nem nem tudtam róla

de nem is fontos mert itthon élünk :)

azért megemlítem neki


recés gumi mivel jobb mint a sima ?

2016. aug. 4. 21:01
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt szexkapcsolatom. és nálunk se akart a srác óvszert húzni. nekem azt mondta azért nem mert nem élvezi benne. én meg közöltem h akkor nincs szex és semmi se. utána használtunk.
2016. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!