Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be a kissé "ápolatlan" srácok?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem nincs barna bőr, nincs ez az oldalra tolt jellegű egyen frizura, nincs tetkó, nincs piercing, nincs csukló bizbasz, nincs kigyúrt test, csak széles váll, vékony test és az átlagnál "szebb" arc. A ha szeretem elfogadom stb válaszokat most nem igényelném :D egyszerűség kedvéért számoljunk egy egyéjszakás kaland lehetőségével.

2016. aug. 3. 01:27
1 2
 11/18 anonim válasza:
kuldj kepet es megmondom mennyira vagy "apolatlan" egy egyejszakas kalandhoz :D
2016. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom. Ha egy pasi már nem úgy néz ki mint ahogy azt te leírtad akkor az már azt jelenti a mai lányoknál hogy " ápolatlan "????? Nagy baj van a felfogással és ezzel a világban. Nekem az ilyen pasik nem az eseteim szerencsére. Meg párom se ilyen stílusú Hála Istennek. Szóval igen én szeretem az " ápolatlan " pasikat. 22 / L
2016. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fogalomzavarban élsz, de nagyon. Ilyen idióta gondolkodású pasi még egy éjszakára se kéne.
2016. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
áááááá haverrr nincs esély selejt vagy
2016. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hat ez (y) az apoltság nem erről szol hogy oldal frizura tetoo piercing meg fsz tudja mi....
2016. aug. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az az ápolatlan ha nem fürdesz, koszos a ruhád, koszos a körmöd.

Nem az ha nincs valami idióta divatfrizurád.

2016. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs se tetkóm, se piercingem, nem hordok bizbaszt, nincs kokerós bőröm, de még egyen frizurám sem. Gondolom ennyire ápolatlan külsővel elmehetnék csövesnek.
2016. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ba...a meg. Akkor a párom ápolatlan.


Nincs se tetkója, se tolt frizura, nem kigyúrt, nincs csukló bizbasz, de még egy piercingje se, és nem barna bőrű.


Ez szörnyű. Mármint, hogy ilyen ésszel szabadlábon vagy kisfiam.

2016. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!