Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be a kissé "ápolatlan" srácok?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem nincs barna bőr, nincs ez az oldalra tolt jellegű egyen frizura, nincs tetkó, nincs piercing, nincs csukló bizbasz, nincs kigyúrt test, csak széles váll, vékony test és az átlagnál "szebb" arc. A ha szeretem elfogadom stb válaszokat most nem igényelném :D egyszerűség kedvéért számoljunk egy egyéjszakás kaland lehetőségével.

2016. aug. 3. 01:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
és ha ezek nincsenek akkor "ápolatlan"??? :D aztarohadtélet :DDDDDDDD
2016. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha küldesz képet, mondok véleményt 😊😊😜
2016. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
2es vagyok. Szerintem attol nem ápolatlan egy srác, hogy nincsen csukló bizbasza. Bar az nemtom mi..😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁
2016. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

érdekelne az az "átlagnál 'SZEBB' arc" azé'

az ápolatlan elég érdekes szóválasztás erre a problémára. magyarul: nem vagy elég menőcsávó? :(

2016. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy sok lánynak problémát jelent, ha nem követed a divatot, de az igen, hogy nem tudsz fogalmazni.
2016. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
azért írtam ezt a masszív, túlzó szó erre, mert manapság ezek a a jellegű dolgok mintha alapelvárásnak minősülnének, nem? és most nem "cicababákról" beszélek...
2016. aug. 3. 01:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már el legyszi h mi az a csukló bizbasz??!!
2016. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem úgy értette, hogy nem érzi annyira menőnek magát mint a mai fostos divatot követő, és ezáltal vélhetően több nőhöz jutó fiatalemberek. És van ez a problémája, hogy ő ha jut is neki nő. de ettől még kissé (le)ápolatlan.
2016. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezek a jelzők közül egyik sem az ápoltság jelképe. A tetoválás nekem pozitív, a szép arc és széles váll is. Számomra ezek szexik, de ha ez nincs meg attól még ápolt az illető.
2016. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűség kedvéért te hülye vagy :D
2016. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!