Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért jobb a sex az exemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jobb a sex az exemmel mint a mostani párommal?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért alázod így szarrá a mostani párodat?
2016. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Tegyük fel, jobban összepasszoltatok fizikailag?


26/F

2016. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy az Irén? Én vagyok az Laci, nekem is jobb volt veled mint most Ágival
2016. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen mocsok nőszemély vagy hogy csalod a párodat??? A megcsalás férfi és nő részéről is gerinctelen és gusztustalan számomra... Hogy nem sül le a pofádról a bőr.. Te jó Isten!!! 22 / L
2016. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék nem csalom a párom.
2016. aug. 2. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo, van egy szabály: mindig az aktuális parodnak a legnagyobb a farka es vele a legjobb a szex.


Ha ezt a szabályt megszeged, a többi nemes lélek kiatkoz. Ld feljebb

2016. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor máskor úgy tedd fel a kérdést hogy Miért volt jobb az exemmel mint a mostani párommal? Mert ahogy most megkérdezted mindenkinek úgy jön le hogy félre kefélsz.
2016. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Mikor beszéltem egyszer exemmel elmondta, hogy több kapcsolaton is túl van már, de egyikkel sem volt olyan jó mint velem.


Vannak béna palik igen. A kis farok sem hátrány egy nőnél. Van az embernek keze, nyelve. Ami még hátrány tud lenni, az a fantázia teljes hiánya, az önzőség, és a finnyáskodás.


Beszéld meg ezeket a jelenlegi pároddal, hogy neked mi a jó, mit szeretsz, mik az elvárásaid, és ezért te mit adsz cserébe. A szex egy játék, amit ha jól játszanak, a földi pokolból kiszakít a menyekbe. Sok sikert.

2016. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
mert egy k.u.r.v.a vagy es meg most is az exed utan vagyodsz ahelyett hogy a jelenlegi paroddal probalnal meg boldog lenni? :))))))
2016. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert még az exedhez kötődsz érzelmileg. Egyszerű, sok nő érzelmi alapokon működik szexuálus téren. Azęrt nem minden nőt ìrtam, mert rengeteg a répára éhes, gátlástalan luvnya.


33^n

2016. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!