Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi lakozik a lelketekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lakozik a lelketekben, amikor?

Figyelt kérdés
..amikor van egy lány a neten, akivel szívesen szexelnétek, de barátnőtök van, és igazából be is vagytok rezelve, és a kiszemelt hölgy ír nektek és benne lenne a szexben, de ti nem válaszoltok vissza neki, viszont elolvassátok mindig amit ír, nem blokkoljátok, holott megtehetnétek és továbbra is követitek instagramon. (A sztoriban én vagyok a netes hölgy. Adnátok tippeket fiúk, hogy ezen körülmények között ti miért viselkednétek így?)

2016. aug. 2. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te meg miért nem egyedülálló pasikkal szexelsz inkább?

Amúgy szerintem gyávák meg nem tudják mit akarnak, ennyi...

2016. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged csaltak már meg?
2016. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hmmm..csók szinten csaltak már meg, igen. De Most nem kioktatás kértem.
2016. aug. 2. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A farka és az agya bírkózik, ennyi. Ha többre kellenél neki egy dgásnál már lépett volna
2016. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mekkora rib**c vagy
2016. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: Köszönöm.:)
2016. aug. 2. 16:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le is feküdne veled szívesen meg nem is. Ott a barátnője, nem akarja megcsalni, de ott vagy te, a nagy kisértés. Ezért most tök jól írták előttem, a farka és az esze/szíve "harcolnak" épp egymással.

Te viszont nem könnyíted meg szerencsétlen helyzetét. Miért nem hagyod békén, ha van barátnője? Ezt most nem rosszindulatból kérdezem, tényleg érdekelne az álláspontod.

2016. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Békén hagyom én. Ő tette meg az első lépést. Aztán kb. 2-3 hetente írt ő magától is hogy akkor mikor érne rá meg tudná megoldani, de aztán megint visszahúzódik.
2016. aug. 2. 16:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyszer így-egyszer úgy
2016. aug. 2. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga sem tudja, mit akar. Pasiból van. Néha rájön a hoppáré, akkor ír neked, aztán dugnak egy jót a barátnőjével, és rájön, hogy hülyeség lenne megcsalni.
2016. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!