Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes az analsex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes az analsex?

Figyelt kérdés
Lanyoknak milyen erzes? Egyszer probaltuk de mikor rakta be nagyon fajt ezert abba haagytuk. Nektek milyen volt? Mitol lesz kellemesebb a lanynak? Milyen erzes a lanynak ha mar nem faj? Jobb mint az erdetetibe? Ilyen ez undorito stb valaszolok hqgyjanak.

2016. júl. 29. 22:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Elsőnek próbálkozzatok egy kolbász feldugásával,és hidd el,hogy jó lesz utána. :)
2016. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de a kérdés kb úgy hangzik hogy ez egy ördögtől való fájdalmas kellemetlen dolog amit a lány végigszenved.

Normális esetben nemhogy kicsit, de egyáltalán nem szabadna fájnia. Mitől lesz kellemesebb? Nézz hülyének, de még csak kellemetlennek sem kellene hogy legyen.

Eleve orbitális baromságnak tartom hogy itt írja sok lány, hogy a barátja szeretné ezért belemenne, de nem nagyon vágyik rá?

Miért kellene bármit is csinálni a szexben ami mindkét fél részére nem tökéletesen jó dolog?


Nem jobb, nem rosszabb mint 'eredetiben', egyszerűen más. Nem tudom milyen ha már nem fáj, mert sosem fájt, kellemes meg simán attól lesz hogy az ember vágyik rá egy olyan partnertől aki pontosan tudja hogy nekem mi és hogyan jó, most figyelj, mert elmondtam, hisz nem gondolatolvasó a másik.

2016. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!