Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexel mással, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexel mással, ha közben a barátnőjének gyűrűt vesz?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal tegnap vett eljegyzési gyűrűt a barátnőjének (szerintem külső nyomásra is, a környezetük már várja hogy mikor kéri meg a kezét), közben van egy szeretője, akivel szexel ( nszeirntem magának sem vallja be de ez nem csak szex, együttalszanak, közös progik, kézfogás, stb.), ő ismeri utánam a srácot a legjobban. Nagyon jófej a csaj, sokkal több mindenben hasonlítanak mint a barátnőjével. (vele még le sem feküdtek, mert hívő katolikus a lány családja). Szerintetek miért csinálja ezt? Miért akarja megkérni így a lány kezét? Legjobb haverom, nem akarom hogy elrontsa az életét.

2016. júl. 27. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezt tőle kellene megkérdezned, nem tőlünk.
2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez durvaaaaa 😰😰😰😰😰
2016. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert hülye. Egyébként mintha a "csak" szexel mással az nem lenne önmagában elég durva. Én szurkolok, hogy minden kiderüljön, mindkét lány dobja, és ne kapjon többet az életben nőt. A két lány meg találjon olyat, aki tudja is őket értékelni, mint embert. 26/F
2016. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit évő legyek mert a barátnője amolyan csajbarátom, a másik lányra meg felnézek kicsit.
2016. júl. 27. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Mi van, utolsó? Irigykedünk?
2016. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te ne tegyél semmit sem. Ez az ő dolguk. Te ne kavard a szart.
2016. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
5: Abszolút nem irigykedek. Gondoltok azért arra is, hogy a másiknak milyen érzés, amit vele tesztek? Vagy ha nem tudja is, nem furdal a lelkiismeret? Örülök, hogy nem vagyunk barátok, gondolom, akkor egy barátot is zokszó nélkül k*úrtok át.
2016. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Basszus azért ehhez már pofa kell. És képes ezek után bele nézni a barátnője szemébe és azt mondani hogy :" Szeretlek Kicsim " Miért nem szakít? Ez a legundorítobb dolog amit egy pasi tehet. Ezen most szétakadtam. Szegény lány és nem is tudja hogy a párja egy... Inkább nem írom le hogy mi... 22 N
2016. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a csajban megtalálta a társat egy életre, viszont szexuális téren gáz van. A nők hajlamosak elslampospdni a biztos kapcsolatban, nem törődni a párjukjal, így racionális döntés amit otthon nem kap meg azt máshol pótolja. Ezt meg divat megvetni.
2016. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a csajban megtalálta a társat egy életre, viszont szexuális téren gáz van. A nők hajlamosak elslampospdni a biztos kapcsolatban, nem törődni a párjukjal, így racionális döntés amit otthon nem kap meg azt máshol pótolja. Ezt meg divat megvetni."


Férfiként mondom, hogy mintha a férfiak nem lennének hajlamosak ugyanerre. Különben is, azt észreveszed, hogy úgy beszélsz, mint egy éretlen kis p*öcs? Te ezt nem kapod meg a nőtől, te azt nem kapod meg a nőtől, de gondolom az fel se merül, hogy neked is kéne adnod valamit. Neked fogalmad sincs arról, mi egy kapcsolat lényege, akár baráti kapcsolaté is. Nem érdekel a másik ember, a személyisége, szeszélyei, hülyeségei, gyengeségei, lelke, azok a dolgok, amiért szeretni lehet egy embert. Téged csak saját magad érdekel. "Mit kapok én?" - neked csak ez a fontos. Tipikusan az a fajta ember vagy, akivel barátkozni se akarnék, mert a nőkkel kapcsolatos sztorijaitól a hányinger kerülgetne, és előbb-utóbb betörném az orrát. Az a típus vagy, aki miatt annyi nő hiszi azt, hogy a férfiak mind önző szemetek. Szerintem te ne nőzz egyáltalán, ne legyen kapcsolatod se, hanem járj inkább k*urvához. Akkor legalább egyenes lennél, nem egy tartás nélküli sz*ardarab, és talán még tisztelni is tudnád magad ezért. Életedben először. És legalább jót tennél egy nővel: adnál neki pénzt.

2016. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!