Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem szexel eleget? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szexel eleget? L

Figyelt kérdés

Az egyik csoporttársamról van szó. Régebb óta van barátnője, mégis folyamatosan 'kanos', ha beszélgetünk, találkozunk. Mondja is, ez nem feltételezés. Mármint, hogy milyen jó lenne, ha együtt lennénk 'úgy', kíván, stb.


Miért? Jó, gondolom mindenki megnéz más stb, de ez más, hogy folyamatosan látom az arcán azt a bizonyos erős vonzalmat, mondja is, hogy vonzom. Van barátnője, gondolom szexszelnek. Mi a baj? Nem eleget? Vagy nem facsarja ki a csaj? Én nem értem. Nekem ha barátom volt, nem csorgattam őszintén, szemrebbenés nélkül a szemem másra, nem "dugtam" a szememmel meg, főleg nem álltam egy pasi elé, hogy: "figyi, de lefeküdnék veled."


Na melyik? Nincs elég szex? Vagy nem jó?


Kérdeztem, tagadta, hogy hiánya van. Hátha nincs, akkor minek mondja, hogy de rám mászna??? Ha nincs hiányom, én nem másznék senkire...


De én lány vagyok... Fiúk? Szerintetek? Mi a nagy igazság?


2016. júl. 21. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt megmondhatnád neki, hogy barátnő mellett elég gáz így viselkedni.
2016. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jo

Tudod az ego ez ilyen

Ennyi csajjal annyi csajjal

Haverok közötti cerka méregetés

Az van hogy mondja ha lenne ilyen hogy na az a csaj is megvolt

Nem elég férfi hogy értékelje a nőket és ennyi

Üdv.: A.K.

2016. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Felnőtt férfi, nem vagyok én neki senkije, hogy megmondjam mit csináljon. Nem az én dolgom úgy gondolom.
2016. júl. 21. 16:20
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem csajozik, csak a szája jár. Nem tud olyasmivel dicsekedni, ami nincs. Értsd: Csajok.
2016. júl. 21. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem es nem értitek lányok h hogy van ez..


Lehet h tok kielégítő es rendszeres a szex az állandó partnerrel, de az új, még ismeretlen, vonzó nő kapcsán egy egészséges ferfi mindig harcra kész.


Az újdonság vonzerejét a világ legjobb nője sem tudja elnyomni, ha ő mar meg van szokva (rosszabb esetben meg van unva)


Ez egyben magyarázat arra az állandóan viszszatéro kérdésre is, hogy férfiak egy gyönyörű feleséggel hogy képesek félre dugni egy közepesnel is gyengébb csajjal. Hat ugy, h az újdonság, a még nem birtokolt punci vonzereje majdnem mindent kepes felülírni.

2016. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja ha már nem olyan a felesegnek a minőség

Az új meg nem tud még viszonyítani hogy amugy milyen volt mikor még ment a dolog

Üdv.:A.K.

2016. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy csak így nyersen megmondom, de félre akar dugni...

Nyilván vagy unja az ágyban a barátnőjét, vagy már nem elégül ki tőle eléggé, téged pedig kíván.

2016. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!