Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szexel eleget? Vagy mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexel eleget? Vagy mi a helyzet? 21n

Figyelt kérdés

Van egy haverom. Velem egyidős. Van barátnője már évek óta. Mikor megismertem, már pár hónapja együtt voltak. Szinte az elejétől flörtölgetett, de ezt csak baráti szinten. Aztán az egész átfordult. Rámkattant. Az elején csak feltételes módban beszélt, hogy jó lenne együtt. Sóvárgóan, hogy bánja a meg nem történteket. Amikor találkozunk (az utcán, városban valahol spontán, tehát csak összetalálkozás), mindig megy a nyálcsorgatós szöveg, hogy ő mennyire odavan a látványomtól, kicsinálom, rendesen kivan. Ilyenkor vagy nézek csak, hogy most mi is van (?) de javában inkább megmosolygom, elviccelem, mondván, na persze stb. De persze állítja, hogy oda-vissza van miattam, pedig nem az a tipus, akit érdekelnek a csajok.


Most azt felesleges írni, hogy leakar velem feküdni, mert ez már rég nyilvánvaló. Kimondta, sokszor, hogy szeretne velem lefeküdni.


Én azt nem értem, hogyha van barátnője, miért csinálja ezt? Nem szexel eleget? Mert sokszor olyan, mint aki kangörcsöt kapott. Megjegyzem ilyenkor, hogy látom hiányod van, de tagadja többszörösen, hogy nincs. Ha nincs, akkor miért ilyen? Nekem ez magas. Én akkor sem mentem félre, mikor nem szerettem az exem. Ő meg szereti állítása szerint.


Megjegyezném, nem csak szex a téma, hanem bármi. Ha szex, azt mindig ő hozza fel.


Fiatal. A kapcsolata sem olyan régi. Kb. 3,5 éve tart, de már 2,5 éve ezt csinálja. Volt, hogy majdnem rám is mászott. Akkor otthagytam a helyszínen, nagyon meglepett. (NEM AKAROK SEMMIT TŐLE) Picit visszavett, aztán folytatta.


Miért??? Mi az oka?

Nem tudok rájönni, hogy mi értelme van az egésznek. Nem él aszexuális életet. Jó a szex köztük, azt mondta.


Olyanok válaszoljanak, akik rendelkeznek párkapcsolati és szexuális téren is tapasztaltalatokkal. Köszönöm!


2016. júl. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy izgatod. Így hatsz rá. Került a társaságát.
2016. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kalács666 válasza:
hát figyelj feküdj le vele azt hadd szojjon lehet hogy ő az igazi :D
2016. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!