Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én voltam rá hatással, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam rá hatással, vagy a helyzet?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy buliban voltam azzal a pasival (+ társaság), akivel már lassan két éve vonzódunk egymáshoz, de valamelyikünk mindig foglalt volt, így nem jöttünk össze ténylegesen sohasem. Most is van mindkettőnknek valakije, tehát most sem lehet köztünk semmi, de most úgy alakult, hogy a buli vége felé felrehúzódtunk beszélgetni, és mivel hangos volt a zene, közel jött, hogy halljuk egymást. Összeértünk, kicsit össze is bújtunk, többször megérintett, kicsit átölelt, de nem éreztem nyomulósnak vagy rámenősnek, csak normál, baráti gesztusok voltak. Viszont ahogy egyszer véletlenül a csípőmmel hozzáértem, éreztem, hogy merevedése van. Akkor nem reagáltam rá sehogy, de itthon megkérdeztem e-mailben, hogy jól éreztem-e. Azt válaszolta, hogy igen, sőt, már akkor felállt neki, mikor a közelembe jött,rögtön, ahogy "félrehúzódtunk".


Ez mennyire természetes egy pasinál, hogy ennyitől is feláll? 35 éves, tehát nem tizenéves kiscsikó már.


Ezt vajon én váltottam ki belőle, mármint az én személyem, a vonzerőm - mondjuk így..., vagy bárkire felállt volna, ha félrehúzódik vele beszélgetni?

Szóval szerintetek én voltam rá hatással, vagy a helyzet?


2016. márc. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

20% azt fogja válaszolni, hogy téged kívánt meg, 20% azt, hogy egy ilyen helyzetben bárkire felállt volna, 50% meg azt, hogy mindkettő közrejátszott. A maradék 10% meg troll.


Na, akkor ezzel az infóval mit fogsz kezdeni?

2016. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a nap végén megmondom, addig húzom a strigulákat :-)


És te mit mondasz? :-)

2016. márc. 30. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
35 évesen feláll egy besztélgetésre? Nagyon nincs rendben valami a fejében. Viszont a tiédben sem, hogy ilyen intim helyzetbe kerülsz egy 15 évvel idősebb pasival úgy, hogy mindketten foglaltak vagytok
2016. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 évvel idősebb???? Ezt hogy számoltad ki???


Évek óta ismerem, és igen, nem tagadom, vonzódunk egymáshoz, érzem és látom rajta, nyilván ő is rajtam, de mivel vagy mindkettőnknek volt valakije, vagy legalább az egyikőnknek, így sosem volt köztünk semmi. Beszélgetni tán csak szabad attól, hogy van párom, vagy nem? Nem szexeltünk, nem csókolóztunk, nem is dörgölőzött, csak beszélgettünk, és mivel hangos volt a zene, nem 5 méter volt köztünk, hanem mellettem állt.

2016. márc. 30. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy számoltam, ki hogy ez úgy néz ki, mint amit egy nős idősebb pasiba reménytelenül szerelmes tinilány írt. Egyébként meg egy nőnek egy ilyet nem kellene itt megkérdezi, pontosan érezné miért történt, milyen volt az atmoszféra stb stb. Más kérdés, az mennyire intim viszony már, ha a csípőddel érzed a merevedését... De semmi intimitás persze.


Szóval mennyi a korkülönbség?

2016. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a kezemmel vagy a számmal éreztem a merevedését! Álltunk a tömegben!!! A terem egyik végében, ahol nincs akkora hangzavar. Körülöttünk jöttek, mentek..... és mivel nem vigyázállásban álltam én sem, véletlenül hozzáértem, és pont a csípőmmel, és úgy vettem észre a merevedését, mert a csípőm van abban a magasságban. A bokámmal vagy a fülemmel nehezebb lett volna :-)))

Nem tudom, miért elképzelhetetlen ez az élethelyzet. Semmi szexuális témája nem volt a beszélgetésünknek sem.

És igen, pont ezért kérdezem, hogy mennyire lehet általános, hogy egy ilyen helyzetben feláll egy pasinak. mivel nem vagyok pasi, nem tudhatom.


28 éves vagyok.

2016. márc. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!