Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek annyira az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek annyira az orális szextől?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon felek ettől hogy rosszul fogom e csinálni stb. Még attól is félek hogy még fogmosás közben is szoktam öklendezni és hogy ha ilyen elő fordulna az nem visszataszító a másik fél számára? Előre is köszönöm a válaszokat. Ja amúgy én lány vagyok.
2016. júl. 24. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyere és megtanítlak! f.
2016. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember izgul az első alkalom miatt, de ez így természetes. Csak meg kell hozzá találni a megfelelő partnert.
2016. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban azt kell és szabad csinálni, amire mindketten vágytok. Ami az egyik félnek kellemetlen, azt nem szabad erőltetni.
2016. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mert még sosem csináltad,és bénának érzed magad. Meg mert teljesíteni akarsz,és félsz hogy beégsz!!!!!
2016. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos szintig természetes, hogy félsz az első előtt. Ha nem így lenne, az olyan, mintha egy verseny előtt nem izgulnál egyáltalán, és ez általában a teljesítményen is meglátszik. De ha túlzásba viszed az izgulást, az sem jó.


Egy kicsit tényleg fura lesz amúgy, de az én tapasztalatom az, hogy ez ösztönösen jön. Meg ha normális fiúval csinálod, akkor ő nem fog erőszakoskodni, viszont segít, és elmondja neked, hogy mikor jó. :)


Az öklendezés miatt szerintem felesleges aggódnod. Ha te irányítasz, akkor olyan mélyre kapod be, amennyire szeretnéd, és nem lesz gond. ;)


Ha meg amiatt aggódsz esetleg, hogy a fogazni fogsz, nos, akkor azt ki tudod próbálni otthon egy hámozott banánon. Kapd be, és csináld úgy egy-két percig, mint egy pasinak, és ha közben hozzáért a fogad, az utólag látszani fog rajta. :D

2016. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt hogyan csináljam? Csak ki be húzogassam? Vagy van erre valami praktika? Nektem milyen technikák jönnek be?
2016. júl. 24. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne úgy csináld mint a ponókban a hivatásosok, mert annak nem sok köze van a valósághoz!

Ha normális pasival találkozól és tudni fogja, hogy kezdő vagy akkor majd Ő irányít.

2016. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt tőlem kérdezed? :)

Azért nemcsak annyi, hogy ki-be húzogatod. Igyekezz minél változatosabban: az ajkaiddal tapadj rá időnként; a nyelveddel nyalogasd folyamatosan a felszínét, akkor is, amikor a szádban van; stb. ;)

2016. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3

Ez nagyon szép gondol. Gondolom akkor us ezt irtad volna, ha a kérdező pasi lenne és bem akarna nyalni.

2016. júl. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehéz az orális szex ebből a szempontból amit írtál. Én próbálkoztam vele többször de a tegnapi vitte a pálmát és imádtam minden percét tehát rajta sok sikert menni fog az.
2016. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!