Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá ha olyan pasival ismerkednétek meg aki szereti a bdsm-et?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mert én szub vagyok :)
2016. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
de lehetne a kérdést konkrétabban?
2016. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

4.: Te a szexuális szokásokkal kezded általában az ismerkedést?

Mert ha nem, akkor hogyan szűröd ki a "beteg perverzeket"? Ugyanis nincs a homlokukra írva..

2016. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Kedves 10. válaszoló. "Egyértelműen nem egészséges lelki hatások váltják ki az ilyen vágyakat, amiket helyre is lehet tenni és megszűnnek az ilyen vágyak is maguktól."


Ezt én azért nem állítanám ilyen biztosan, ezeket a vágyakat, még ha valóban nem egészséges lelki hatások következményei is (ami persze nem feltétlen minden esetben van így), nem kell és talán nem is lehet helyretenni és főleg nem fognak megszűnni. Sokkal nagyobb problémát jelent, ha az illető megpróbálja elnyomni, mint az hogy netalán megéli és elfogadja, mert elfogadni önmagunk előtt a legnehezebb. Ez egy pszichológus véleménye, az ő szavait idéztem, de ha Te is az volnál, érdekel az ellenvéleményed.

2016. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

14. Nem mondtam, hogy el kell nyomni, vagy elnyomni jó lenne. Azt sem mondtam, hogy könnyű lehet elfogadni. Nyilván nem azzal kell kezdeni, hogy hú micsoda beteg ember vagy, mert ez nem is igaz. Egyszerűen az embert feszültség éri, és ezt a feszültséget a bdsm-ben akarja levezetni. Az ember legtöbbször nem is tudja, mi ez a feszültség, mi a forrása, honnan van. A megoldás az lenne, hogy a feszültség forrását feltárják, megbeszélik. A legtöbb esetben ez nem olyan terápiában történik, ami célzottan a bdsm-es vágyakat hivatott kezelni. A legtöbbször terápiák mellékes velejárójaként veszi észre az embert, hogy hoppá, eltűnt az a vágy, ami régebben ott volt benne. Semmi esetre sem szabad betegnek vagy állatnak nevezni azt, akinek ilyen vágyai vannak, mert attól nem lesz jobb, nem fog megváltozni tőle. Általában az sem kellene, hogy felhívják az ember figyelmét arra, hogy ez egy gyógyítható dolog és ezért ösztönözzék kezelésre. A legjobb, amikor terápia mellékes velejárójaként szűnik meg a dolog.

Valószínű a pszichológus sem fogja mondani neked, ha szóba kerülnek az ilyen vágyaid, hogy na gyerünk, ezeket kezelni kell, meg kell szüntetni. Inkább a gyökereit, hátterét segíthet feltárni.

Nagyobb baj talán, hogy a feszültség, problémák, amik ezeket a vágyakat okozzák, más nehézségeket is okoznak az életben. Általában ezek miatt megy az ember terápiára és így szembesülhet azzal, ha együttműködik, hogy az ilyen jellegű vágyai is idővel csillapodnak.

Nem vagyok pszichológus. De vannak ilyen ismerőseim, én magam is valamennyit foglalkoztam a témával és személyes életemben is vannak ilyen tapasztalataim. Például a mazochizmus az hótziher, hogy negatív lelki hatások miatt alakul ki, és egyébként sokszor más okokból nem is tud teljes életet élni az, akinek ilyen hajlamai vannak.

Mindenesetre azt írnám a bdsm kedvelőinek, ne kezdjenek most azon gondolkozni, mit tudnak tenni a vágyaik ellen. Én is azt mondom, fogadják el magukat, ne ijedjenek meg maguktól! Ettől függetlenül, ha valami olyan van az életükben, ami miatt nem tudnak teljes életet élni, érdemes szakemberhez fordulni. Ez nem megbélyegzés, rengetegen fordulnak szakemberhez, sikeres emberek is.

2016. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném melyik oldalt szereti és milyen játékokat szeretne kipróbálni. Esetleg mi az amit már ki is próbált.
2016. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy KELL :D (Feltéve, hogy egy olyan pasi, aki bejön nekem alapból is.)

27L

2016. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azon csodálkoznék, ha kiderülne, hogy nem szereti. ;)

Nagyon jól rá tudok érezni, ha egy férfi domináns vagy van benne ilyen irányultság. Tudod, a rutin meg az évek. ;)

2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Orülnék neki, de akkor legyen switch.

:D


18/l

2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Az kiderül az első randin. Nem lennék csalódott, nem szörnyűlködnék:így jártam. Nekem nem pálya az ilyesmi.

De mindenki azt csinál, amit akar- nem velem-, nem ítélem el.

2016. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!