Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá ha olyan pasival ismerkednétek meg aki szereti a bdsm-et?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Szeresse, csak ne velem :D
2016. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Jól megszadiznám
2016. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az első írja:D
2016. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
7%
Rosszul tetted fel a kérdést. Nem ismerkednék olyan pasival. A beteg emberek nem az én érdeklődési körömbe tartoznak.
2016. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
Szóhoz sem jutnék.
2016. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tényleg van elég beteg oldala is neki de van ligh-osabb is :) Én inkább az utóbbi vagyok
2016. júl. 24. 17:37
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért picit konkretizálhatnánk hogy mégis mit, milyen felállásban stb mert ez így kb ismét egy légből kapott kérdés.
2016. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem probléma ha én szadizhatok
2016. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez olyan fura hogy sokan még mindig nincsenek tisztában a BDSM fogalmával vagy mást gondolnak róla mint ami. A bdsm nem önmagában a szadizmusról szól, sokkal több annál. Alá é felérendelt szerepű párt alkotnak ennek a szexuális irányultságnak a kedvelői és nem betegek, csupán ez izgatja őket. Akár kamaszkoruk óta. Sokkal gázabb szerintem az ha valaki kipróbálná meg benne lenne stb. de mégsem meri megélni a párjával. Én és a párom ha meg kellene határzoni bdsm light sexet élünk meg egymás közt, amelyben én vagyok a domináns fél, sosem jutott még eszembe vagy féltem attól hogy ellaposodna a szexuális életünk, és szerintem perverznek lenni( már ha ez annak számít) ilyen értelemben nagyon is jó dolog :)
2016. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Elterjedt irányzat valóban, de hogy nem betegség, azzal vitatkoznék. Egyértelműen nem egészséges lelki hatások váltják ki az ilyen vágyakat, amiket helyre is lehet tenni és megszűnnek az ilyen vágyak is maguktól. Csak mivel ma az éld ki minden vágyad, ne tégy semmi erőfeszítést világot élünk, ez kevésbé közismert és sokaknak talán nem is tetszik.
2016. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!