Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok ha látnátok egy...

Mit szólnátok ha látnátok egy olyan lányt, akinek elöl egy foga hiányzik és a lány nem néz ki rosszul? Ismerkednétek vele ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Nem tudhatjuk hogy miért esett ki vagy húzták ki a fogát, balesete volt, elesett és kiverte.. stb. Kinevetnétek? Mit gondolnátok róla? Ha tetszene a lány, ismerkednétek vele ennek ellenére?

Azon van, hogy műfoga legyen ott, de az nem 2 nap, hanem legalább fél év-1 év, addig viszont úgy kell élnie, hogy elöl hiányzik egy foga. De ezt aki nem ismeri, nem tudhatja.

A lány 24 éves.


2014. dec. 4. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért írsz magadról E/3-ban.
2014. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:

persze

nem nevetném ki

2014. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

HÁ' nem dzsukker?


[link]

2014. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nyugi, nem nagy baj az ;) nem a fog a lényeg :))
2014. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Buford Tannen ***** válasza:
Még mindig fényévekkel szebb lenne a fogsora mint az enyém,szóval egy szavam nem lenne rá ha ő is el tudja fogadni az enyémet.
2014. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Mai sztárvendégünk?


[link]

2014. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Volt egy osztálytársam,akinek a felső négy hiányzott elölről és ennek ellenére nem volt ronda,voltak barátai.

Bár ő megcsináltatta,de tudtuk közben.

2014. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Buford Tannen ***** válasza:

#6 majdnem xD

nekem más a bajom, fogaim számával nincsen, hanem ahogy állnak.

2014. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bufford


Egy cipőben evezünk, az én fogaim is rémesek, nem is bírnak a csajok.


Kapásból sárgák - nem cigizek hanem simán csak a csontjaim sárgák... És asszimetrikusak.


A felső fogaim (nem kapafog vagy ilyenek) kétszer akkorák mint az alsók ahogy a fejem is ilyen hogy a homlokom szélessége többszöröse az államénak

2014. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Buford Tannen ***** válasza:
#9 Nekem is sárgák :/ És komolyan nincs 2 db ami egyformán állna... egyszerűen olyan mintha nem férne el a pofámban. keresztbe,hosszába, ahogy esik, főleg az alsó sor
2014. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!