Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nök is szoktak szexelni ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök is szoktak szexelni ugy mond csak baráttal? Akivel nem akarnak komolyab kapcsolatot, vagy ez nagyon ritka?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 00:03
 1/6 Gotland ***** válasza:
100%
"A nők is.." Szóval a férfiak szoktak. Nem gondolod, hogy olyankor van velük egy nő is? :D Akkor mi is a kérdés?
2016. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Különben kivel szexel az úgymond csak barát hetero pasi?
2016. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó igazatok van,de ugy gondoltam hogy gyakori ez mert elég nehéz ilyen nöt találni
2016. júl. 19. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Te leni kis kinai?
2016. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem pl jelenleg 3sexpartnerem is van. nem nehez talalni csak te vagy a gyoker.. mar eleve azert mert ilyeneket kerdezel. lehet minuszolni szerencsetlenek.. :D
2016. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg szingli voltam igen... Volt egy haverom akivel néha találkoztunk. Kávéztunk meg ittunk pár pohárkával nem voltunk részegek jól éreztük magunkat. Voltam közös programjaink.. a végén meg ki vettünk egy szobát ha volt és szexeltünk. Ha nem volt szoba megoldottuk a szabadban. Nem fogom részletezni nem kérek privát üzenetet. 22 N
2016. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!