Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre kevesebb a szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szex és mintha nem is kívánná úgy. Meglehet még javítani a kapcsolatot vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt (nem vagyunk összeköltözve) és bár a kapcsolatunk elején azt mondta, hogy akár naponta többször is tudná csinálni, most épp ellenkezőleg tapasztalom. Most már jó ha csak heti 1 szex van és akkor is kizárólag én kezdeményezek. Látszatát sem tapasztalom, hogy ő akarna tenni valamit. Amúgy mindkettőnknek van orgazmusa.


A nyári nagy melegben tökre rosszul esett, hogy egyik alkalom előtt azt mondta, hogy csak gyorsan essünk túl rajta mert nagyon meleg van és izzadunk, ragadunk. Szerintem viszont ehhez nem így kéne hozzáállni, mert ez így úgy hangzik mintha egy kötelező rutinfeladat lenne, amit ha akar ha nem, meg kell csinálni.

Ha hazaér a munkából gyakran már túl fáradt csinálni stb. Én megértő vagyok egy darabig, de ha egyszer nagyobbak az igényeim...


Próbáltunk beszélni róla. Azt mondta, hogy nem tehet róla, hogy már nem úgy kívánja mint az elején. Lehet, hogy a gyógyszer miatt is van. És hogy szerinte nem csinálok semmit sem rosszul.


Nekem viszont több törődésre van szükségem mint egy darab mozdulatlan testre az ágyban akinek max egy kis kézimunka már teljes előjátéknak számít és igényelném az igyekezetet, hogy ő is rám mozduljon, lássam valamikor, hogy kíván engem és nem csak én őt.


Így viszont nem tudom mitévő legyek, ha nem is több év házasság, hanem csupán 8 hónap után így áll a helyzet és ki tudja, hogy még tovább romlik-e.


Ti szakítanátok? Vagy van valami ötletetek, hogyan rázhatnám fel az érdeklődését?



2016. júl. 17. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Dettó ugyanez az én barátnőm is, csak mi már 4 éve vagyunk együtt.


Le kell ülni megbeszélni, én is ezt teszem majd.

A nagy meleget meglehet érteni. Nekem pl az utolsó dolog a szex mikor 40 fok van.


Próbáld vele megbeszélni az igényeid, és ha nem változik a dolog akkor felesleges erőltetni. Én elnézem a páromnak. De ha te nem tudsz ezzel kapcsolatban lojális lenni akkor lépj tovább.

2016. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,h már ennyi idő alatt megszokott és megunt. Az is lehet mással szexel. A gyógyszer miatt is lehet. Ebből házasság egyenlő a válással... Ha már most ezt csinálja mit fog szerinted évek múlva csinálni? Pff.

Próbálj vele beszélni még utoljára, ha nem változik szakíts vele. Egy kapcsolatban igen fontos a jó szex.

2016. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez mar sokkal jobb nem lesz

Sztem lépj

2016. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyogyszer a para, valtsatok spiralra. Vagy csak seggbol szajba. Egybol rendbejon minden.
2016. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a gyógyszert én is írtam,de én is szedek. Mikor elkezdtem szedni akkor nekem is csökkent a szexre való igényem, de ez hónap után elmúlt mert már gondot is okozott köztünk és megbeszéltük és erőt vettem magamon. Azóta minden szuper. Hozzá teszem szeretem annyira a párom, h minden szuper legyen és ne használjam jó kifogásnak a tabit. 5 éve vagyunk együtt
2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában fél évnél következik el az első nagy vízválasztó. Ilyenkor elmúlik a lángolás, bomlik lefele a szerelemhormon., és ez bizony kihatással van a libidóra.
2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17:15-ös: És neked hogy sikerült erőt venni magadon, ha alapvetően nem kívántad többször? Segített a párod is valamiben, vagy kizárólag rajtad múlt a dolog?
2016. júl. 17. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az segített,h beszéltünk róla és az,h nagyon szeretem őt és bele gondoltam,h ő is szeret engem és milyen rossz neki,h alig szexelek vele. Egyszerűen csak engedtem neki és közben nekem is megjött a kedvem. Egyébként az orvosom azt mondta,h ez csak egy legenda,nem igazán okoznak már a mai tabik libidó csökkenést.szóval ez csak kifogás
2016. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi tíz év után vagyunk így vagyis már jó pár éve így meg.. én szexelnék nem keveset de a férjem nem.. olyan aszexuális formát vesz fel. Beszélni sem lehet vele erről. Éjjel nappal dolgozik a meleg konyhán így már se ereje se kedve nincs sajnos. Igyekszem próbálkozok bedobni valami újat. Pl szexmasszás fehérnemű eszküzök de sajnos ez sem hozott nagy változást.... :( elvagyok már én is keseredve.mindig veszekednem kell vele és akkor van szex de az meg milyen már...
2016. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!