Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Három évig barátság volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három évig barátság volt egy férfi és én köztem. Ez idő alatt sokat mesélt mennyi szexuális kalandja, nője, anal, mellszex. Mindenben volt része. Most összejöttem vele, de nem merek lefeküdni vele, mert én nem voltam ilyen szaftos szex orgiakon?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Kevésnek érzem magam egy ilyen nagymenőhőz, én egy elég szerény visszafogott lany vagyok
2016. júl. 18. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Lehet hogy a fele sem volt igaz...
2016. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
az én csajom is ezt gondolta rólam. nagymenő? ugyan már.. nem vagyunk azok. és keressük azt akivel szerelemből csináljuk nem csak dugunk.
2016. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hány nőjét mutatta be neked a 3 év alatt????....mesélni én is tudok
2016. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mind igaz és megtörtént amit mesélt!

Ha esetleg igaz is lenne, akkor viszont tanulhatsz tőle!

2016. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal törődj hogy mennyi nője volt,s hogy te ehhez képest ki vagy.

Hanem hogy elkaptál e valamit tőle.

Mert ha csak a fele igaz annak amit összehordott.

Már akkor is nagy kockázatot jelent számodra.


Keress wgy normális pasit.Jobban jársz.

2016. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja ő az izgi faszi akit majd jól megváltoztatsz. Pár numerára jó leszel Nála, aztán lapát.
2016. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat elotte elkuldenem sztb szuresre vagy gumit hasznalnek de sztem csak nagypofaju fo a biztonsag! Komoly kapcsolatot ne varj tole!
2020. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!