Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel több mint 2 éve vagyunk együtt. Főként a szexualitásról lenne szó. Szóval, anno engedte, hogy az arcára élvezek vagy a szájába. Még játszott is vele a szájába. De mostanában olyan mintha undorodna a spermámtól. Nem engedi hogy a szájába vagy az arcára élvezek el. Pedig néha olyan jól esne... Le ültem vele és beszélgettünk erről is. Azt válaszolta, hogy fél hogy herpesz lesz a száján... Igen ilyen volt, hogy elő jött neki ilyen. De kétlem hogy attól, mert sokszor csináltuk és csak egyszer jött ki. És az szerintem bármitől lehet. Elég ha más után iszik.. Olyan is van néha, hogy a szájára próbálok adni puszit, erre el fordítsa a fejét hogy az arcára menjen a puszi... Volt ez a prosztata masszás dolog is... Csókolózás közben, próbálta le kezdeményezni. Hozzá tenném, hogy előtte még soha nem csináltam és ő sem ilyet. Be valóm nagyon élveztem, de először nem nagyon mentem bele. Később pedig igen és volt, hogy sokszor csináltuk. Most már érdekes módon, már azt sem hajlandó csinálni. Ez még okés is lenne, de a fent leírtak olyan jól esne néha... Lehet hogy így elsőre hülye kérdés... Szerintetek beszéljek vele?

2016. jún. 10. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Haver.

Ha a csaj elveszti feléd az érdeklődését, nem hajlandó megtenni érted dolgokat, ,,áldozatokat hozni a kapcsolatotokért" akkor bukta az egész.

Időpazarlás. Nem rábeszélni akarlak, hogy hagyd ott, de én 1 évig feleslegesen álltattam magam... 1 év után megromlott a kacsolatunk és 1 évig szenvedtem vele (szóval 2 éves volt a dolog összesen).

Ha már nem megy, nem éri erőltetni, keress olyat, aki szívesen odateszi az arcát, kinyítja a száját, és benyúl a prosztatádhoz, hogy jót okozzon neked.

Ez az én véleményem és tanácsom egyben, lehet nehéz s kemény kritika, de visszagondolva én ott kellett volna, hogy hagyjam, és már rég szabad lennék, mint ma, sőt, már lenne újra barátnőm, valószínű...

Sok sikert.

19/Ffi

2016. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha szeret, megteszi még akkor is adott esetben ha nem élvezi, mert örömet akar neked okozni. Ha ezt már nem akarja, vagy fontosabb a saját jóléte, az nem jelent jót. És ha már a csók is probléma.. lehet más a dologban, vagy lehet hogy tényleg csak bukta az egész. 19L
2016. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy már más veri a szájába?
2016. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem nem gondoltam ilyenre. Miért is gondolnék ilyenre? Szex van köztünk rendszeres, rendszeresen találkozunk. Nagyon ragaszkodó és nagyon szeret. Am meg ő amúgy sem olyan nő... Tudom mert ismerem.:)
2016. jún. 10. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már a csókodat sem kéri, tuti, hogy szeret?


Amúgy meg én is hittem már valakiről azt, hogy pont olyan, amilyennek ismertem... aztán egy hatalmasat tévedtem végül.


De én azt mondom, ha a barátnőd már a csókod, a közelséged sem igényli, akkor az már elég halott dolog.

2016. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!