Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ajanja mindenki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ajanja mindenki a sikositott a szexhez?

Figyelt kérdés

Ha rendesen fel van izgatva a lany akkor tok felesleges nem ?

Pl elso szexnel ? Miert kellene ? A lanynak nem fog kevesbe fajni ha telinyomja sikositoval ..

Vagy siman csak lustak a pasik dolgozni a jo szexert?

Vagy sima onzoseg h ha nem izgul fel a csaj de a pasi igen akkor is legyen szex mar, majd a sikosito megoldja ...


2016. júl. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát első szexhez egy kicsit azért szoktak ajánlani, mert ha izgultok.. leállhat az izgatás, nem úgy nedvesedik stb.. és, Nehogy fájjon.. :D

Normál esetben persze, nem szükséges.. :D

Én elég nedves vagyok, de van.. hogy a második - harmadik menethez " kell ,, egy csepp... Vagy pl vizsga időszakban , nagyon stresszes voltam. Kívántam, de valahogy Sosem voltam elég nedves.. így akkor sűrűbben használtuk... :D

Szerintem meg ér annyit, hogy jobb legyen a lánynak !!

És igen , Sajnos olyan is van, aki lusta :/

2016. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt jól látod


sima onzoseg h ha nem izgul fel a csaj de a pasi igen akkor is legyen szex mar, majd a sikosito megoldja .


Vannak olyan lányok,akik kevésbe nedvesek, de ők alapból ilyen típusú lányok


No meg az anális szex

2016. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Erdekes h soha nem hasznaltam sikositott analis szexhez :-)


Am meg ha nem nedvesetsz elegge akkor miert nem segit ra orallal a parod ? Elelvezel es mar meg is van oldva

2016. júl. 15. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki nem nedvesedik az nem nedvesedik. Azon a nyalás sem segít. Ez tapasztalat sajnos.

Szóval olykor igencsak jól jön a rásegítés.

2016. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!