Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Rettenetesen szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rettenetesen szűk vagyok és kétlem hogy valaha is lesz szexuális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve :( 23éves lány vagyok és már van barátom 10 hónapja de még semmi olyan nem történt..Nem tudja elképzelni mi van velem...de én sem értem. Egyszerűen túl szűk vagyok. 2 ujjam kb 1 centire ha befér de már akkor rettenetesen fáj és nem megy beljebb! :'( Hogy leszek így majd képes szexre? Nem akarok kínok kínját átélni ezért nem is mentem még bele a dologba és az ujjam se szivesen dugom be oda mert egyszerűen rettenetesen fáj....agyonra el vagyok keseredve h egyáltalán mi lesz így velem.. :(
2016. júl. 15. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A barátod tudja, hogy ilyen gátlásokkal küzdesz?
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"2 ujjam kb 1 centire ha befér de már akkor rettenetesen fáj és nem megy beljebb! :'("

Megvan még a szűzhártyád? Ha igen, akkor valószínűleg amiatt nem megy beljebb...

2016. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt együtt a pasiddal kéne megoldanod. Nem hiszem h itt olvasnál valami hasznosat ebben a szituációban.
2016. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rendesen fel vagy olyankor izgulva amikor felnyulsz magadnak? Vagy ha a baratod felnyul? Rástresszelsz?
2016. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis nagyon szűk vagyok. Nekem még az újjazás sem megy mert fájdalmas. De én csak úgy tudok szexelni ha előtte van egy orgazmusom így lesz annyi nedvem hogy könnyebben be megy mintha csak kicsit vagyok nedves. Ha te nem vagy allergiás a síkosítóra akkor használhatok bőven. 22 N
2016. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kezdjétek egy ujjal :) Rendes izgatás mellett persze :)

Ha nincs inger mégis mitől lazulnál el?

Ketten oldjátok meg :)

2016. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legalább csináljátok hangulatosan. A pasid kötözzön ki egy kínpadra és mehet. Ja, ha nagyon sokáig nem hagy téged aludni (>30 óra), akkor a fájdalmat is erősebbnek fogod érezni.
2016. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik erre megoldás.


Ennek két fő oka lehet.

Az egyik testi, a másik lelki.


A tesi ok, a szüzesség, a túl vastag szűzhártya, vagy esetleg ténylegesen beszűkült vagina. Mindegyik esetben lehet segíteni, ehhez elég felkeresned egy megbízható nőgyógyászt.


A lelki ok bonyolultabb. Azt nektek kettőtöknek kell áthidalni. ha nem megy, felkeresni egy szexuálpszichológust, aki tud segíteni.

2016. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyeljetek arra,hogy megfeleloen nedves legyel,hasznalhattok sikositot is. Ha szuz vagy ,akkor normalis,hogy csak kicsit megy be az ujja,ami pedig a szukosseget illeti ,nalunk tobb evnyi egyuttlet utan is csak ket ujj fert be(vannak szuk puncik). A szexen meg ne stresszelj,csak elrontana a szep perceket.
2016. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Farok máshogy csúszik be, mint az ujjaid.

Egyrészt mert arra van tervezve, meg a szögek is mások.

Férfiként sokszor egyszerűbb a farkam betolni, mint két ujjam.

2016. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!