Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utasítják el sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítják el sokan élből az orális szexet?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka? Ti kezdenétek ilyen csajjl vagy pasival?

Most nem arra gondolok, hogy a nő nem akar szopni, de fordítva elvárja, hanem, vica versa. Se ő , se neki?

Volt valakinek ilyen kapcsolata?



2016. júl. 11. 12:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ok, akkor színt vallok, én ilyen vagyok. Csak kíváncsi voltam,hogy ez egyedi eset-e, vagy mások is így vannak ezzel kapcsolatban. De nem nyugodtan meg...
2016. júl. 12. 15:10
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nyugodtan megnyugodhatsz. :-))

A szeretkezés társas játék, és a benne résztvevők írják a szabályokat. Olyan szabályokat, ami mindkét félnek megfelelnek. Olyan partner nincs a földön, aki az élet minden területén tökéletes társad tud lenni. Olyat találsz, (ha egyáltalán) aki közelít a tökéleteshez. A többi a kompromisszumkészségen múlik az életben is, a hálószobában is.

2016. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó tudni, hogy van azért olyan, aki így gondolkodik!:)
2016. júl. 13. 15:00
 14/14 anonim ***** válasza:

én találkozatm olyannal aki nem akarta,mert az "bu-zis" de az nem,hogy én leszopm őt... ah ezek a pasik.


persze csajal is volt,"én még fiatal vagyok ehez"...mert én nem? mind2en 16évesek voltunk.de a barinője az simán lecidázott.


mostmár érret felnőttként azt írom,hogy csak olyannak kezdek aki leszop,akár pasi akár nő az illető.

2016. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!