Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság már miért a csupasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már miért a csupasz punci a divat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem csupasz,szoros.Utalom ott borotvalni,ha egy pasi emiatt nem fogad el hat viszlat,vannak eleg sokan akik a szoroset szeretik.
2016. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert gusztusosabb a szoros vagy csikos.
2016. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Nyaltál már szőröset? Nekem egy rémálom! A csajom is azután borotválta ki hogy nem nyaltam ki rendesen. A dombocskán szép a szőr, de a puncin nem praktikus. Minden megmarad rajta. Pl. Spontán sex valahol kint. Előtte pisilt. Hát nincs valami jó íze. De ha szórtelen akkor csak kitörli és már fincsi a punci. De a teljesen csupasz nekem se tetszik.
2016. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!