Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság még szoktak telszexel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még szoktak telszexelni az emberek?

Figyelt kérdés
Vagy az már nagyon régimódi?xD

2016. jún. 15. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha telefonon keresztül érted, akkor igen mi szoktunk párommal mivel nem tudunk minden nap találkozni.

24/L

2016. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze
2016. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valaki mondja már el, hogy olyankor mi történik vagy miről szól ez? :)

Köszi

2016. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-Zzzz-

Az zavarhatott meg téged, hogy a kérdező "telszexelni" kifejezést használta. Ami első ránézésre nekem is a teletextet juttatta eszembe.... (kérdező, figyelj jobban a megfogalmazásra!)

És nyilván mi? Stimulálod a másikat verbális úton.

2016. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak olvasni kellene tudni :).
2016. jún. 16. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy tud olvasni, és szimplán nem telszexelt még, és kíváncsi volt,hogy ez hogy is megy... :D

Egyébként én sem tudom tapasztalatból,sose csináltam még,max.elképzelni tudom. :)

2016. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néhány éve tudok már olvasni azért :D


Én azt nem tudom elképzelni hogy mi történik olyankor. Mondogatod a másiknak hogy mit csinálnál vele vagy hogy te épp mit csinálsz vagy mi a fene? Nekem lehallgatják a telefonom én ilyet nem vállalnék be :D

2016. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Zzzz-

Miért hallgatják le?

Egyszerűen elmondod a másiknak, hogy mit csinálnál vele, vagy hogy épp mit csinálsz. Vagy (főleg a vége felé) nem is mondasz semmit, csak hangosan élvezel.

Nekem egy időben utasításokat is adott az akkor pasim telefonon. Amit vagy megcsinálsz, vagy nem.


25/N

NEM KÉREK PRIVÁTOT!

2016. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!