Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért akkora divat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért akkora divat, hogy visszamegyek az "ex" hez szexelni?!

Figyelt kérdés

Csak n vagyok úgy, hogy soha az életben egyik exemhez sem mennék vissza?!

Bármilyen jó volt vele, vagy bármennyire nem...

Az új sokkal izgalmasabb nem?! vagy mások arra mennek h vele jó volt, és meg sem próbálom az újat, mert a régiben nem csalódhatok?

hogy van ez, és legfőképp miért van ez annyi LÁNYNÁL!?


24/F



2015. nov. 11. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ensem mennek exhez vissza! Soha! 24l
2015. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
mert macerásabb újat keresni.
2015. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

macerásabb?!

hát nem gondolnám...meddig tart discoba összeszedni valakit?!

mondjuk nő oldalról.

Pasiként kissé gázabb mert pont ez van, h mindenki de még kavar az exével stb ezert nincs zöld lámpa...

2015. nov. 11. 15:13
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos sok ilyen lány van. És olyan is aki a pasiját az ex pasijával csalja meg, ez nagyon undorító és szemét dolog!
2015. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hányok ettől ááhhh...komolyan mondnom rosszul vagyok.

Ha eljutok egy lánnyal andi stb ig személyesen kerdezem tőle h mi van az exeivel, és ha egy kicsit is utal bármelyikre, már felejtős is a csaj, és a csak 1xi alkalomra valo.

nálam.

undotó? lehet, de az is az ha megcsal, ráadásul a ex-el...

2015. nov. 11. 15:17
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
én nem tudom, hogy macerásabb-e csak gondolom ez lehet az egyik ok. szarabb idegent összeszedni egy buliban és elmenni vele... ha az ex meg jól csinálja a dolgát, akkor gondolom jobb hozzá menni ha szex kell.
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is azt mondta volt bnőm, hogy sosem jönne össze ex-el, mielőtt együtt voltunk, azóta 3x voltunk együtt, és mindig visszajön hozzám.. tény hogy mi sosem szexelni jövünk össze, hanem oylankor újból együtt vagyunk egy ideig, és az is tény, hogy mellette nincs másik kapcsolatunk és pláne nem csalunk meg senkit egymással, csak egyszerűen így alakult az életünk, hogy nehézkes együtt lenni külső okok miatt.
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de miután szakítottá vele, megint kvázi új lesz, megint meghódítható. Ez a jó benne
2015. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Egy szabály van: Az új mindig jobb. :D Barney megmondta. :D
2015. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Én pont így vagyok.

Ő már ismer, szexuálisan is, és most egyikünknek sincs kapcsolata, és nem is akarunk komolyat, de szexelni baromi jó.

26L

2015. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!