Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg, hogy plüssálla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg, hogy plüssállattal szoktam maszturbálni? 18/L

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 01:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem beteg, fiúknak is vannak hasonló dolgai, meglepődnél :D
2016. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

szerintem nincs baj vele. en plussmacival alszom minden szexualis indulat nelkul, mert kulon szobank van a ferjemmel, o korai kelo en kesoig alszom. de a macimat csak olelni szoktam nem molesztalni;-)))))

jo a macinak is vagy mar beletorodott?

2016. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hááát...Szerintem nem full okay ,bár azért nem is a véresszarosalázospisinyilvános fétis határát surólja.

Egyszer egy csaj ismerősöm mondta ,hogy neki kis korából egy plüssmacija van ami ilyen majdnem 2 méteres. És próbált már vele masztizni ,de azt mondta ,hogy nem sikerült. Nekem meg most eszembe jutott az ,hogy volt olyan még kiskoromba ,hogy egyedül voltam otthon és nagyon beindultam és hát volt a plüss ló... Nagyon bevoltam fordulva és elkezdtem tolni hátulról ,úgy ,hogy nem volt lyuk...Nem tudom ,de ezt szerintem elkönyvelhetem életem legbetegebb emlékei közé. Kiskoromba annyi hülyeséget csináltam ,te jó ég. :,DDD

2016. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nem beteg. De amúgy mi az a japán szex baba?
2016. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én tisztelem a plüssömet és nem tudnám meggyalázni.
2016. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25 os eyetertek, nem erkolcsi vagy egyeb okokbol, csak mert nagyon szeretem a macimat (tobb plussom is van) nekem o olyan finom biztonsag / szeretet erzest ad ha magamhoz olelem soha nem voltak sexualis erzeseim iranta. a maszturbalasnak ezer mas modja van nekem ez sose jutott eszembe, de nem itelek el erte senkit.
2016. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!