Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg, hogy plüssálla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg, hogy plüssállattal szoktam maszturbálni? 18/L

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 01:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#8 A plüssök alapból aranyosak, és egy aranyos lány, aki piszkos fantáziával van megáldva, az igencsak nyerő tud lenni.
2016. júl. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egy rakás fertőzést elkaphtsz. De tuti kamu. Mekkor a plüss? Punciba vagy popiba?
2016. júl. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos és vonzó suámomra :333 19/F
2016. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Izgató dolog egy ártatlan plüssmacival maszturbálni,:)

Én csak aludni szoktam a macimmal,egyéb dolgot nem csinálok vele,csak annyi hogy végignézheti amikor a gazdija rosszalkodik.:)De jó!

2016. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szegény plüss állatkák, a képen is amit linkelt az 1-es, szegény macinak el kell tűrnie, hogy az a bestia kiélje rajta az alantas ösztöneit. A legszörnyűbb az,hogy nem tehetek semmit, nem tudom megmenteni a plüssöket, csak könnybe lábadt szemekkel nézem a förtelmes cselekedet :)
2016. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi nem annyira beteg.. Pl tvben volt egy sorozat a Szerelem ösvényei vagy mi és abban volt egy kis tizen éves csaj aki prosti volt.. Igazából akkor még nem fogtam fel, h az mit jelent meg mi az amit csinál. De kislánykét fel vettem a bikinim és egy nagy plüss egeret tettem az ágyamban ami olyan volt mint egy maci 🐻 és arra ültem rá és előre hátra mozogtam meg puszilgattam... 11 éves voltam és így vissza gondolva baromi beteg meg Úr Isten nem voltam normális.. Azt se tudtam mit csinálok... 22 N
2016. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Dehogy beteg.. :D én évekig egy 60 cm es macival / " maszti párnával,, izgattam a csiklóm... :D

Nagyon jó érzés volt ;) :P kicsit olyan, mintha nem egyedül csimálná az ember és izgibb :D

2016. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, és a mozgó kép is amit az 1es küldött :)
2016. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Izgató
2016. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én is masztizok plüsállattal.
2016. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!