Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg vagyok hogy ezekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok hogy ezekre vágyom? Tőle nem kapom meg. Teendő?

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok. A barátom30.

1,5vagyunk együtt.s bár élvezem vele a szexet és vevő azvuj dolgokra ...meg szereti Ő is a változatosságot.de ugy érzem sokszor nekem kevés hiába élvezek el...


Betegnek érzem magam mert olykor nem elégit ki -ugyértem elélvezek de nem egetrengető- a szex Vele...marad bennem egy hiány.

Szégyellem magam de vadabbra kicsit erőszakosabbra,gátlástalanabbra vágyom... Olyanra amiről az ember lánya szégyell beszélni.


Egyszer probáltam felvezetni neki

De mondta hogy neki ennyi fér bele...szoval nem nyaggattam tovább. Igazibol a mennyiséget is keveslem...neki elég...nekem olyjor több szex kellene...de mivel neki hajtásos most a melo sokszor faradt.


Nem birom a fájdalmat...és nem a szadomazora izgulok meg nem a beteg uralkodos alázásra...

Hanem ha van benne eszköz...vagy egy durvább spontán szex egy pici mocskos beszéddel...


Hiába jó vele...nem kapom meg ezeket és már mondani se merem neki...és emiatt olyan szégyenérzet is van bennem...


Szeretem és nem csalnám meg..de olykor -ha begerjedek és nem elég- egy szexkapcsolatot el tudnék mellé képzelni..ezért is szégyellem magam...


Irjatok véleményt

De a "gyere én bevállallak...meg a velem csald meg"hozzaszolok kimeljenek!


2016. jún. 4. 19:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Tud vad lenni...meg markolja a hajam vagy ilyenek...de sokszor nekem az nem elég...


Emlékszem volt egy pasim aki velem egykoru volt. A kapcsolatunk rossz volt.nem illettunk ossze de Olyan dolgokat kiprobaltunk az ágyban.hogy huuuhhhh....


A mostani pasimnak regen voltak egyejszakasai is... Ott biztos vadabb volt...velem miert nem tud neha ugy banni szexben???

Azt hittem az idosebb pasik extremebbek az agyban cagy kicsit perverzebbek... :(

2016. jún. 4. 19:07
 2/17 anonim ***** válasza:
Basszus! A pasid helyében én tudnék veled mocskosul beszélni! Az nem függő a melótól!
2016. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Nem vagy beteg. Inkább az a beteg, hogy szégyenérzeted van a partnered előtt.


Vagy megmondod ezt neki és megoldjátok vagy szakítasz, mielőtt elcsábulsz.

2016. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak én vagyok ilyen beteg..vagy másnak is van ilyen rejtett vágya??
2016. jún. 4. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a kapcsolathoz hozzátartozik az is, hogy megbeszélitek a problémáitokat. Ha ez nem megy, akkor az a kapcsolat nem lesz tartós. Szóval nyisd ki a szád és ezt neki mondd el!
2016. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Beszélhetnénk róla? Aztán majd meglátjuk! ...
2016. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ugyis anonimban irok. Itt nem leszek szegyenlos. vegre :)


Neki az a vad szex h megdonget hatulrol -amit szeretek .mert kicsit bejon ha uralkodnak rajtam- es kozben uti a seggem...meg tepi a hajam vagy neha mond 1mocskosat h "ugy m...b..lak" de ennyi.


Vagynek egy vibratoros...kikotozos...szembekotos...kicsit agyhuzos kenyeztetos perverz elojatekra...de arra. Aszintre amikor mar konyorgom neki h d..jon meg

2016. jún. 4. 19:12
 8/17 A kérdező kommentje:

1x mondtam neki a vibrit..lattam h nem szivesen hasznalja...szerintem serti a ferfi egojat h a szerszam nem eleg. Pedig jo a technikaja meg a merete is es eleg..csak az egy plusz.


A kikotozest akkor szereti ha en csinalom neki...

Kielegit oralisan is -bar tudom nem a kedvence de a kedvemert megteszi- de nem akarok eroltetni olyat amit O nem elvez..mert az se jo hisz akkor en maradok hulye helyzetben

2016. jún. 4. 19:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Bevett sablon h este csinaljuk...meg szexi haloing stb. De ez nekem uncsi erre nem gerjedek be

Regen bejott a melohelyemre es egy eldugott zugban megdongetett zaras utan..igy tudtunk hangoskodni is. De mar nem jon be.....


Oke minap hirtelen feltett a konyhaasztalra..na az jo volt...


Olykor kezdemenyezni is felek mert ha faradt akkor visszautasit...vagy ha elkezdjuk akkor ragorcsol es lelankad...es nem teszem szova h ne bantsam meg de akkor jon a vibri...

2016. jún. 4. 19:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Az igényeid nem betegesek, csak egy kicsit kalandosabb lelkű vagy mint mások.

De ezt a problémádat muszáj lesz neki elmondod, különben a kapcsolatotok rovására is mehet.

2016. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!