Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex miben más a recskolásho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex miben más a recskoláshoz képest?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdésde barátnőmmel holnap fogjuk mindketten először csinálni, mindkettönknek ez lesz az első és hát azért lelkiekben szeretnék kicsit rákészülni :D

Tehát kb mennyire lehet ahhoz hasonlífani mint mikor magamnak verem? Nehezebben/könnyeben elfogok menni? Mire vigyázzak?



2016. júl. 4. 08:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Látom a legtöbben nem értettétek meg a kérdés lényegét(3/6-os részbe értette meg). Mindenki magából indul ki, nem a perverz részekre lettem volna kíváncsi.


Arra lettem volna kíváncsi hogy mire figyeljek leginkább majd úgy az ő részéről mint a magam részéről. Ugye az egyik felére egy válaszoló (3/6-os), fogjuk rá megértette, de azért meghallgattam volna több véleményt, mert pont azt akarom hogy a barátnőmnek is minimum ugyan olyan jó legyen mint nekem.


Ami pedig engem illet, nem perverzitásról van szó, hogy arrol fantáziálok milyen lehet. Hanem nem akarok gyorsan felsülni, arra lettem volna kíváncsi hogy mire kell vigyáznom, hogy ne menjek el azonnal, ha egyáltalán ilyen hogy azonnal el lehet menni (ez is a kérdés része).


Nem kell mindig egyből a rosszra gondolni, perverzebb és butább kérdéseket is olvastam már gyk-en.

2016. júl. 4. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!