Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a feminista agymenésről?

Figyelt kérdés

Lényege:

Ne bókolj a lányoknak, te szexista féreg, ne mondd nekik, hogy ne káromkodjanak, azt csinálnak amit akarnak, ne mondd meg nekik, hogy ne legyen magasak az elvárásaik és ne válogassanak, szintén azt csinálnak amit akarnak, ne szólj be azért nekik, mert k_rvásan öltöznek, megtehetik, ja és a mosolyukat se dicsérd meg te szemétláda.

A többi hasonló, ne szólj be a szelfi, a sok smink miatt, ne szólj be azért, ha nem akar gyerekeket, csak szexelni.


Leginkább ne mondj semmit a lányoknak te szemét disznó, mert minden sérti a nézeteiket.

Hirtelen ez a kép ugrott be: [link]

Amúgy Jade "megujjaztak a moziban" Hadkammer Tumblr oldaláról van, jelenleg 252683 Lájk/reblog-nál tart.

Valószínűleg az ő "össze-vissza kúrok" viselkedése a célravezető, hogy értékes nőként nézzenek a lányokra és tiszteljék őket, ami a feministák célja...


[link]



2016. júl. 3. 21:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok se rusnya se dagadt, valamint ferfigyulolo sem. A nemek kozti jogi egyenlosegben hiszek, valamint nem szeretem ha valakit a neme miatt diszkriminalnak. Egy neme miatt hatranyt szenvedo pasi mellett ugyanugy kiallok mint egy no mellett.
2016. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Én feministának tartom magam, viszont nem értek egyet a fentiekkel. Mármint ezzel a "ne bókolj, ne mondd meg nekem..." maszlagggal.

Mármint ha egy férfi bókol, azt nyilván azért teszi, mert szép a mosolyom. Nem fogok megsértődni, inkább örülök neki.

Az zavar, ha valaki azt hiszi, egy nő nem képes valamire, amire egy férfi képes, csak azért mert nő. Na, ettől a falnak megyek. A nő és a férfi is kapjon egyforma fizetést és tiszteletet. Ne csak a nőt ítéljük el, aki fűvel fával, hanem a férfit is (vagy ha nem ítéljük el egyiket, akkor a másikat se)

De adjuk meg egymásnak a tiszteletet. Engedjük előre a nőket, mert az udvarias. Rengeteg feminista ezen pattog, hogy ez nem egyenlő dolog, hogy őket ott előre engedik. Szerintem meg nem ez a világ legnagyobb problémája.

A férfiak tiszteljék és becsüljék a nőket, de a nők is tiszteljék és becsüljék a férfiakat! Ez a tisztelet dolog kölcsönös. Az élet egyik területén sem szabad másképp kezelni valakit a neme miatt.

Szerintem a feminizmus lényege nem az "azt csinálok amit akarok be szólj bele és ha rib.isen öltözöm akkor nem vagyok az és ha naponta mással szexelek sem gáz mert a férfiak megtehetik akkor én is meg ne dicsérj már meg mert az degradál" filozófia. Hanem az, hogy a nőket tisztelni, becsülni és szeretni kell. Egyenlőség emberek. De nekem a matriarchátus is belefér.

2016. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

kedves kilences

észrevetted, hogy a fiúk/férfiak, akik ahhoz sem veszik a fáradságot, hogy a feminizmus fogalmát tisztázzák magukban, mielőtt a nyálukat vernék egy anonim fórumon mind elkeseredettek, magányosak és komplexusosak, sikertelenségüket (az életben és a kapcsolatokban) a nőgyűlölettel akarják levezetni?


a feminizmus a női egyenjogúságért való harc, azaz, hogy a nőket ugyanolyan emberként ismerje el a társadalom, mint a férfiakat, elképesztő, tudom.


ami a kérdésben leírtakat illeti, kifejteném, hogy miért elképesztő baromság ilyeneken rinyálni, hogy miért is kéne a nőnek mindig irodalmi nyelven beszélni, miért kéne bokától tokáig takarni a testét, miért kéne nullahuszonnégyben vigyorogniuk, amikor ezek egyikét sem várja el senki a férfiaktól, de még a végén engem is dagadt csúnya mentálisan labilis lánynak pecsételnétek meg és nem tudnám elviselni a tudatot, hogy otthon fórumozó pattanásos anyu pincéjében wowozó srácok fejében nem egy vonzó nő képe él rólam :(


az előttem szóló hölgynek pedig, aki az ilyet agyonverné: legyen kedves nem élni a szavazati jogával, nem dolgozni járni, nem pénzt keresni és hagyni, hogy a kedves párja otthon jól elverje néhanapján, ugyanis ezekért a jogokért küzd az az undorító eszme, amit annyira rühell c:

2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%
A feminizmus alap filozófiája már rég beteljesült a fejlett országokban, azt tanulnak amit akarnak, olyan szakmát csinálnak amit akarnak, olyan egyetemre mennek, amilyenre akarnak, annyit kefélnek amennyit akarnak, és azzal, akivel akarnak, olyan neművel akivel akarnak, akkora k_rvák lehetnek, amekkorák akarnak, konkrétan azt csinálnak, amit akarnak a BTK határai közt, akárcsak egy férfi. Lehetnek politikusok, bármik. SŐT, ha hátrányosan különbözteted meg őket, esetleg annyit csinálsz, hogy rákérdezel, hogy akar-e gyereket egy állásinterjún, már 3 jogvédő szervezet ugrik rád. Ez már nem egyenlőség, a mai feministák már csak hisztiznek, plusz jogokat akarnak, hívjuk őket feminácinak inkább.
2016. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

86%

Te most hisztizel, hogy valaki ledegradálja csúnyának a feminista nőket, de te ugyan ezt csinálod, hogy pincében WOW-ozó fiúk. Sok volt a south park?

Ez így nem egyenjogú. AJAJAJ

2016. júl. 3. 23:05
 16/40 anonim ***** válasza:
Én leszbi vagyok és sokan feministának titulálnak mert azt vallom h igenis egyenlő a két nem, és ami a férfiaknak megengedett az a nőknek is... De rohadt nagy hülyeség h ezt ne mondd meg azt ne mondd egy nőnek!! Igenis mondd el őszintén h mit gondolsz, ha nem tetszik neki az már az ő baja... Ahogy egyenjogúság úgy szólásszabadság is van!! Én nem nézem se a kort, se azt h férfi vagy nő az illető, se a nemzetiségi hovatartozását, se a nemi identitását, ugyanúgy megmondom bárkinek a véleményem akár pozitív akár negatív... Miért? Mert jogom van hozzá, ugyanúgy ahogy bárki másnak! Meghallgatom azt is ha valaki elmondja mit gondol rólam, max leszarom (attól függően h ki az illető)... Ennyi... 19/L
2016. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

ma 22:54

Érvelési technikád a következő:

Veszel egy szélsőséget(de azt a szélsőséget ütközésig tolod), és azzal érvelsz.

Miért kell márciusban olyan pic$agatyában járni, amiből ki van a fenekük alsó hajlata -> bokától tokáig takarnia kell a testét egy lánynak???????

Miért beszélsz úgy, mint egy kamionos, ez még egy fiútól is csúnya -> irodalmi nyelven kell beszélni???

szép a mosolyod -> állandóan mosolyogjak, ez a parancsod????

A 3. birodalom propagandája megirigyelne téged, nem véletlen hívom ezeket feminácinak.

2016. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

ma 23:11

hatalmas like

a legszebb az egészben, hogy senki se beszélt ilyenekről, hogy egy lány burkában járjon, ez már az ő tévképzetei és pánikkeltése

vicces amúgy, hogy a legtöbb feminista liberális, akik pont a muszlim emberek bevándorlása mellett vannak, a muszlim országok meg 2 lábbal tiporják a női jogokat

milyen szép kis ellentmondás ez is, nem?

meg hogy ugyan azzal támad vissza, amit kikér magának, az is szép öngól... :D

2016. júl. 3. 23:15
 19/40 anonim ***** válasza:

Mindjárt írja, hogy joga van mutogatni a seggét márciusban. :D

Ez is vicces amúgy, ha én részegen megpörgetem a farkam a margitszigeten, lecsuknak szatírkodás, közszeméremsértés miatt, ha egy lány villant buliból egy híd tetejéről, valszeg nem lesz semmi.

Ez az egyenjogúság gyerekek.

Ezért kell a feminizmus, hogy a nők ne legyenek elnyomva XDDDD

2016. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező vegyél már be egy xanaxot :DD
2016. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!