Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a feminista agymenésről?

Figyelt kérdés

Lényege:

Ne bókolj a lányoknak, te szexista féreg, ne mondd nekik, hogy ne káromkodjanak, azt csinálnak amit akarnak, ne mondd meg nekik, hogy ne legyen magasak az elvárásaik és ne válogassanak, szintén azt csinálnak amit akarnak, ne szólj be azért nekik, mert k_rvásan öltöznek, megtehetik, ja és a mosolyukat se dicsérd meg te szemétláda.

A többi hasonló, ne szólj be a szelfi, a sok smink miatt, ne szólj be azért, ha nem akar gyerekeket, csak szexelni.


Leginkább ne mondj semmit a lányoknak te szemét disznó, mert minden sérti a nézeteiket.

Hirtelen ez a kép ugrott be: [link]

Amúgy Jade "megujjaztak a moziban" Hadkammer Tumblr oldaláról van, jelenleg 252683 Lájk/reblog-nál tart.

Valószínűleg az ő "össze-vissza kúrok" viselkedése a célravezető, hogy értékes nőként nézzenek a lányokra és tiszteljék őket, ami a feministák célja...


[link]



2016. júl. 3. 21:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az ilyenek lesznek a leghangosabbak a bölcsész diplomájukkal, hogy a férfiak átlagkeresete 30%-al magasabb.
2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Élni és élni hagyni
2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mind a nők mind a férfiak egyenlőek, egyik sem jobb a másiknál, mivel nem lehet őket összehasonlítani, és nem is kell. Mind a két nemnek megvannak a maga csodái és átkai. Azért mások hogy kiegészítsék egymást, nem azért, hogy versenyezzenek, bíráskodjanak a másik felett. A bókok mind a két félnek jól tudnak szerintem esni, és egyik nemnek sem kellene ágyról-ágyra mozogni, mert nem értékes az a nő akin átment a fél város, de az a férfi sem, aki átmnt a fél városon. Ez csak szegénységi bizonyítvány. Mind a nők mind a férfiak máshogy működnek. Nem jobb, vagy rosszabb egyik sem. Csak ezt sokan képtelenek, felismerni, elhinni, elfogadni.


Legalábbis az én "elfajzott" gondolkodásmódom.


18 L

2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
9%

Az ilyen nőnek a k.va anyját. Ennyi. Nőként nem tudom megérteni, mit tudnak ennyire utálni a férfiakban! Leszbikusok vagy r.bancok, akik ezzel takargatják magukat és a 0 IQ szintjüket.. komolyan nem tudom!

Nyilván van pár kérdés, amivel egyetértek (ugyanazért a munkáért ugyanannyi pénz, engem alkalmazzanak pl. diplomás mérnökként egy férfival szemben ha jobban megfelel a tudásom a pozícióra, hordhassak nadrágot irodában), de a nagy része idegesítően primitív!

2016. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
68%

En feminista vagyok es a kovetkezo a velemenyem:


"Ne bókolj a lányoknak, te szexista féreg,"

Ha izlesesen csinalod miert ne lehetne bokolni? De az ilyenek hogy "jo a p*csad, csocsod" ez nem mas mint szexualis zaklatas.


"ne mondd nekik, hogy ne káromkodjanak, azt csinálnak amit akarnak, "

Ezzel teljesen egyetertek.


"ne mondd meg nekik, hogy ne legyen magasak az elvárásaik és ne válogassanak, szintén azt csinálnak amit akarnak,"

Ezzel is egyetertek. Semmi jozod hozza ki mi alapjan valaszt part maganak.


"ne szólj be azért nekik, mert k_rvásan öltöznek, megtehetik, "

Jah megteheti, de akkor ne csodalkozzon hogy k*vanak nezik.


"ja és a mosolyukat se dicsérd meg te szemétláda. "

Miert ne lehetne valaki mosolyat dicserni?


"A többi hasonló, ne szólj be a szelfi, a sok smink miatt,"

Ez az o maganugye.


" ne szólj be azért, ha nem akar gyerekeket, csak szexelni."

Ez is az o maganugye.


Jah es a feminizmus a nemek kozti JOGI egyenlosegert kuzd nem a noknek plusz jogokert. A nyugati liberalis feministaknak semmi kozuk a feminizmushoz, ok inkabb fusztralt ferfigyulolok.

2016. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

"Ezzel is egyetertek. Semmi jozod hozza ki mi alapjan valaszt part maganak. "


A lányoknál pedig gusztustalan mód megvan ez a dolog, hogy melyik fiúnak milyen barátnője van, lehordják, megalázzák, kipletykálják a barátnői körükben.

Fél osztály lány volt, ismerem őket. De ha egy lányt megszólsz, hogy miért 1 hónapos kapcsolatokkal van tele akkor KUSSOLJÁ mi közöd hozzá, azt csinálok amit akarok.

2016. júl. 3. 22:22
 7/40 anonim ***** válasza:
A mosolyos dologra azt írja röviden és tömören: a fa$z fog nektek állandóan mosolyogni.
2016. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

"A lányoknál pedig gusztustalan mód megvan ez a dolog, hogy melyik fiúnak milyen barátnője van, lehordják, megalázzák, kipletykálják a barátnői körükben. "


Nekik sincs semmi kozuk egy pasi maganeletehez.

2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy észrevettétek, hogy a feministák mind rusnyák, dagadtak vagy valamilyen mentális problémákkal küszködnek? A sikertelenségüket beteges férfigyűlöletben akarják levezetni.
2016. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
29%
Nőként mondom, hogy az ilyen "nőket" agyonverném legszívesebben. Köszöntem.
2016. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!