Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esélytelen ilyen esetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ilyen esetlenül túl lenni a dolgon?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok 160/70 és tartok tőle hogy az első alkalommal nem fog naki felállni mert nem fogok neki tetszeni meztelen (tudom fogyjak de jelenleg is diétázok és már fogytam 16 kg) Ő viszont jó pasi magas sportos értitek tipikus álom pasi. Sőt ráadásul szűz is vagyok. Szerintetek lehet gond ha nagyon szégyenlős vagyok előtte? Esetleg elpirulok, picit takargatom magam...
2016. jún. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek pont ez jön be
2016. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Légy magabiztos, ne takargasd magad, ha oda jut, hogy lefekszik veled akkor úgy tetszel neki ahogy vagy. Gondolom ruhában is kivehető az alakod, emiatt ne aggódj, egy kis magabiztossággal csodákat lehet tenni.

24/L

2016. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elobb szokjatok egymas kozelseget. Ez a takargatas talan 14 evesen elfogadhato a lany oltozoben, de nem egy felnott no parkapcsolataban.
2016. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 ez sajnos nem igaz,a ruha nagyon sokat takar,sokszor nem az van alatta,amire az ember számít.
2016. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
Előbb egy strand vagy uszodalátogatás együtt és utána ez már nem fogja terhelni az első intim alkalmat.
2016. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy normális pasit fogsz ki.

Aki türelmes.

Akkor figyelni fog rád.

2016. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!